Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Політолог звинуватив 95-й Квартал у “пaдлючoму відеомонтажі” з Петром Порошенком

10.04.2020 14:15
3737
 
Український політолог звинуватив творців студії "Квартал 95" у "підлому відеомонтажі", на якому присутній Петро та Марина Порошенки. Кадри з'явились в мережі нещодавно, після останнього гумористичного випуску.

Звернення:

"Як бидло політичні фальшивки клепає... Звісно ж ідеться про бидло-квартал. Я вже кілька років це ге не дивлюся. Але недавно мені одна товаришка скинула інформацію про один дуже падлючий відеомонтаж. Тож це викриття не моє, я лише переступив через огиду, відкрив за посиланням бидло-відео на вказаній позначці 8.20 та зробив два скріни, а потім вибрав ще два фото Петра Порошенка для порівняння. Про що мова? У випуску бидло-кварталу за 28 березня в перший блок ("звільнення А.Богдана") вплели всує Петра Порошенка, що взагалі було ні в тин, ні в ворота. Там Богдан вихваляється, як він Порошенка підтримував (це ж коли так???) Але це вже ні в кого не викликає здивування. На підкріплення враження відразу після цих слів показують, як у залі "сидять та аплодують" Петро й Марина Порошенки. І певно ж купа гопнутих на всю голову (там лише в цьому ютюбівському записі понад півтора мільйони переглядів) почнуть просторікувати: "Он же ваш Порох не волонтерством та допомогою від епідемії займається, а розважається на концертах кварталу, то який же він опозиціонер". От тільки у брехні ноги короткі. Кадри з Порошенком зняті багато років назад, коли у нього ще не було жодної сивої волосинки та мішків від утоми під очима. Десь так він виглядав ще за багато років до президенства й до революції. Саме таким пригадую його приблизно в 2010 році, а може й трохи раніше. Тоді ще квартал був лише виразником не завжди доброго смаку, але аж ніяк не проституції, тому в той час на його концерти приходили й цілком нормальні люди. Це сьогодні кожен, хто продовжує втішатися цим відео-брудом, заслуговує на огиду й зневагу. І носії цього бруду, добре розуміючи всю мерзенність своєї "творчості", пробують ним же замазати інших, нормальних людей. Я б на місці Петра Порошенка вимагав відповідальності за таке паплюження свого імені, якщо, звісно, бруднитися правуванням із мерзотниками забажає. А ютюб зобов'язаний цю брехню видалити. Умисно пропоную тут два послідовні зображення з запису та для порівняння фотографію Порошенка зі статті за 2011 рік і його характерне сучасне фото. Відчуйте різницю." - публікує слова Тараса Чорновіла  "Електронна книга скарг України".Зображення видалено.Зображення видалено.Зображення видалено.Зображення видалено.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка