Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Після скарги щодо мертвих душ, з учнями технікуму заговорили їхні викладачі

09.12.2014 18:13
4929
 
До «Електронної книги скарг України» написали відповідь педагоги технікуму, які відкидають усі звинувачення попередньої скарги про мертві душі в цьому навчальному закладі.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Кіцманський технікум просить захисту честі, гідності та ділової репутації (Лист трудового колективу) 07 грудня 2014 року опубліковано скаргу «В Україні є технікум з мертвими душами, зі студентами, які платять за прогули". Лист від 4 викладачів навчального закладу на народному новинному порталі «Електронна книга скарг». У даній публікації поширені відомості, які ганьблять честь, гідність та принижують ділову репутацію Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ. Вся інформація зі скарги була використана журналістами та поширена в різних ЗМІ. Трудовий колектив технікуму (понад 140 працівників) вважає, що наведені факти є надуманими, необґрунтованими. Для того, щоб стверджувати про наявність будь-яких фактів, треба мати для цього підстави, які підтверджуються відповідними документами та доказами. На спростування у скарзі фактів зазначаємо наступне: Перш за все, трудовий колектив Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ висловлює недовіру «так званим викладачам» - Марковському Віктору Валерійовичу, Півторан Тетяні Олександрівні, Дрищан Лілії Михайлівні, колишньому головному бухгалтеру Кошман Ользі Юріївні, які дискредитують навчальний заклад і ганьблять професію викладача.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗАКЛАДУ

Проведення акредитації п’яти спеціальностей в 2013 році здійснювалося кваліфікованими фахівцями – представниками різних навчальних закладів України, які на підставі проведеної перевірки склали висновки про відповідність навчального закладу акредитаційним вимогам. Керуючись даними висновками експертна рада МОНу прийняла рішення про надання дозволу на здійснення освітніх послуг.

БЮДЖЕТНІ МІСЦЯ

Щодо «бюджетних місць» зауважуємо, що  їх розподіл здійснюється щороку Міністерством аграрної політики та продовольства України, а не ДАК. На цитату скарги «…Філіпчук Ю.М. усно розпоряджався не допускати студентів до здачі сесії…» зазначаємо, що допуск до сесії здійснюється за результатами поточного контролю, а не за вказівкою директора.

ПРО СУД ТА ПРЕМІЇ

В Україні діє принцип презумпції невинуватості, проведення досудового слідства не є підставою вважати осіб винуватими у вчиненні кримінального правопорушення. Відповідно до Постанови КМУ № 65 «Про економію державних коштів танедопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 року, в зв’язку із зменшенням бюджетних асигнувань на педагогічній раді технікуму було прийняте рішення тимчасово призупинити виплату надбавок та доплат. Звертаємо увагу, що керівництво технікуму винайшло можливість і в листопаді 2014 року було проведено нарахування таких виплат за жовтень та листопад. Всі фінансові питання, які висвітлені в скарзі є особистим зведенням рахунків екс-головного бухгалтера Кошман О.Ю., яка була звільнена з роботи «по статті». Лише компетентні органи мають право робити висновок про порушення фінансової дисципліни. Трудовий колектив відмічає, що за час роботи на посаді директора Філіпчук Юрій Михайлович зарекомендував себе як високопрофесійний керівник. За час його керівництва стабільно функціонують всі підрозділи з метою підготовки кваліфікованих молодших спеціалістів, на відповідному рівні організовує матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та господарської діяльності закладу.

ПРО РОБОТУ ДИРЕКТОРА

В технікумі бездоганно функціонує система опалення, завершилось спорудження шатрових дахів над гуртожитками, відсутня заборгованість по стипендії та заробітній платі. Своєчасно здійснюються розрахунки за комунальні послуги, розпочались роботи щодо інших вкрай необхідних об’єктів, наприклад у закладі вперше за тривалий час опалюється приміщення агрономічного корпусу, яке в попередніх роках у зимовий період зазнавало консервації. Прокладено нову теплотрасу. Забезпечено безперебійне функціонування комунальних мереж. Оснащено комп’ютерну лабораторію, забезпечується поповнення та оновлення бібліотечного фонду, який на даний час складає 60 000 примірників. На підставі викладеного просимо спростувати опубліковані відомості. З повагою трудовий колектив технікуму.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка