Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Переселенці застрягли в карантині

15.06.2020 13:24
1215
 
"Допоможіть переселенцям, що «ЗАСТРЯГЛИ В КАРАНТИНІ» Звертаюсь від усіх переселенців, яким не надали змогу, під час спалаху карантину, повернутися на підконтрольну теріторію з окупованих. Наші права та свободи були порушені, згідно статті 2 Закону України "Про права переселенців", в частині: створення умов для добровільної інтеграції за новим місцем проживання в Україні! Обмеження введені Командуючим ОСС, стосовно перетину лінії розмежування переселенцями, є ДИСКРИМІНАЦІЙНИМИ!!!А за умов відсутності інформації про належний рівень охорони здоров*я на окупованій теріторії України, заборона в*їзду на підконтрольні території переселенців - є ЗАЛИШЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В ПОДВІЙНІЙ НЕБЕЗПЕЦІ!!! Але, громадян України з інших країн світу й ДОСІ ПОВЕРТАЮТЬ!!! Вірус немає кордонів і переноситься незалежно від "прописки"!!! Ми вважаємо, що повна заборона перетину КПВВ переселенцями є небезпречним рішенням, яке тягне за собою ризики для нашого життя та здоров*я в окупації та суперечить політиці реінтеграції .З метою захисту громадян України, що мають статус " внутрішньо переміщеної особи", просимо вас посприяти припиненню дії обмеження перетину лінії зіткнення переселенцями, розповсюдити цю інформацію та запитати у Авакова та Командуючого ООС якими Законами вони оперували, коли створювали свої «ганебні» накази!!!Просимо нагадати цим представникам Влади, що довідка ВПО - це не тимчасова прописка для отримання пенсій, а, - довідка про внутрішнє переміщення у межах країни громадянина України з визначеним місцем фактичного проживання на підконтрольних територіях!!! Що, ця довідка для переселенців на теперішній час і є їхньою пропискою!!! Що у багатьох переселенців зруйновано домівки на непідконтрольних територіях!!! І куди їм повертатися « за пропискою»???!!!Як можна було на КПВВ з 16 березня ділити громадян України за пропискою, не зважаючи на довідки переселенців, на довідку з роботи на « підконтрольній», та не впустити їх до теперішніх фактичних домівок!!!??? Переселенці мали право проїхати в один бік , де вважають безпечним перебування на карантині, але в них відібрали таке право , залишили громадян у небезпеці на непідконтрольній теріторії без коштів та без родин!!! Сотні переселенців вимагають дозволити їм повернутися на підконтрольну Україні теріторію, за таких самих умов, що застосовуються для їнших громадян України, що повертаються на Батьківщину з інших країн світу і на теперішній час!!! Куди ми вже тільки не звертались зі своїм проханнями та скаргами, але влада нас не чує! Ви наша остання надія, щоб нас почули « на верхівках» , бо карантин затягнувся і не відомо коли закінчиться! А ми дуже потребуємо повернення на підконтрольну теріторію з різних гуманітарних причин і с кожним днем наш стан ще критичніше!!! За здалегідь вдячні!", - написала Алла до "ЕКСУ". [sociallocker id=10854]380665918958 або  allakorniec1981@icloud.com[/sociallocker]  
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка