Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Ознаки корупції у відділі містобудування Києво-Святошинського району

15.06.2020 13:21
1851
 
"Доброго дня, Хочу поскаржитись на ознаки корупції у "відділі архітектури та містобудування Києво-Святошинського р-ну", що знаходиться за адресою вул. Янтарна, 12, м. Київ. 5 лютого 2020 року, я разом із дружиною прийшов у згаданий відділ для того, щоб подати документи на отримання будівельного паспорту за спрощеною схемою. Ми надали всі необхідні документи згідно закону "Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11) і навіть деякі, які нас попросили надати додатково. У відповідь, робітники вище згаданого відділу, вручили нам договір на суму 1900грн, на третю компанію, яка не має відношення до даного відділу. Договір з розмитими термінати та розмитими кінцевими результатами (прикріплений).Згідно із пунктом 2.1 закону "Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки", будівельний паспорт видається на безоплатній основі! Більше того, той же закон, пункт 2.9 говорить, що в будівельний паспорт входить: 1. Пакет документів, наданий замовником відповідно до пунктів 2.1, 2.2 цього розділу; 2. Схема забудови земельної ділянки, наведена у додатку 3 до цього Порядку; 3. Пам’ятка замовнику індивідуального будівництва. То за що з мене стягують гроші, якщо перші 2 пункти виконані мною? Питання риторичне... Я відмовився оплачувати договір і через 2 тижні зателефонував у відділ архітектури та містобудування Києво-Святошинського р-ну, щоб дізнатись статус отримання будівельного паспорту. На що мені відповіли, що поки я не оплачу договір будівельний паспорт мені не видадуть. Я вже направив декілька скарг у відповідні органи і отримав консультацію юристів, але поки що активних дій зі сторони чиновників не було", - написав наш читач Сергій до "Електронної книги скарг України" [sociallocker id=10854]+380969329783 (Сергій) або sergiy.stotskiy@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка