Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Оформлення пенсії учасника ліквідації аварії на ЧАЕС

28.09.2016 16:48
2353
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Володимир, який стверджує, що на шляху до оформлення пенсії, як для учасника дій ліквідації аварії на ЧАЕС, виникають проблеми. "Якщо Вам цікаво, хочу розповісти Вам свою історію, не закінчену, з оформленням пенсії за віком як учасник ліквідації аварії  на ЧАЕС 3 категорії. На мій погляд Україна повинна знати своїх героїв, навіть якщо вони і негативні. 13 квітня звернувся до Управління пенсійного фонду (об’єднаного) у м. Чернігів з документами для оформлення пенсії за віком. З великими потугами прийняли. Далі цікавіше. Було багато написано звернень на гарячу урядову лінію, отримано цинічні відписки керівників всіх рівнів. Повідомлення про недостатність  документів для оформлення пенсії на мою адресу не надходили. В середині серпня отримав копії документів від Управління пенсійного фонду (об’єднаного) у м. Чернігів на моє звернення. З них чітко випливає «договорняк» посадових осіб у вирішенні  моєї подальшої долі.
  1. Згідно акту зустрічної перевірки, за розпорядженням заступника начальника Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, було фактично перевірено правомірність видачі мені посвідчення учасника ліквідації на ЧАЕС(довідка №122 час перебування в зоні ЧАЕС). Дану довідку підписує керівник та головний бухгалтер та відповідають за достовірність наданих даних.   Перевірка проводились з відома та в присутності пом. начальника депо з кадрових питань Бобровник О.Є. Звертаю увагу не керівника, а посадової особи.
  2. Директор департаменту пенсійного забезпечення І. Ковпашко надає цинічну відписку без перевірки із зверненням до Міністерства праці та соціальної політики України за допомогою позбавлення посвідчення."
Скаржник може надати всі копії та документи.Контакт для журналістів:[sociallocker id=10854]vpmudus@gmail.com або 0973884646[/sociallocker]
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка