Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Обмеження волі та прав: чоловіки просять скасувати строкову службу в Україні

02.10.2019 10:37
2618
 
Строкова служба в Україні порушує права та свободи людини - таку думку висловив наш читач, який вважає, що країна не має йти проти волі свого громадянанина та примушувати його йти до армії. Даний механізм лише породжує основу для зловживань з боку призовників.

Ось сам лист:

"Так як, Україна на шляху до ЄС, НАТО та демократії. Пропоную скасувати строкову службу в Україні. Вважаю, що загальна обов’язкова строкова служба порушує права людини, надані Конституцією, а також суперечить свободі вибору, релігійні свободи. Замість обов’язкової строкової служби пропоную ввести службу в рядах збройних сил України лише на контрактній основі. Даний спосіб ротації військ принесе лише позитивні зміни: 1) Оновлення службового складуу громадянами, які перш за все мають власне бажання і є мотивованими; 2) Зменшення витрат на строкову армію що дозволить побудувати сильну, кваліфіковану і технічну та технологічну контрактну армію; 3) Змога вступити у збройні сили тим громадянам, які по стану здоров’я не змогли пройти медичний огляд або через інші обставини були визнані непридатними для строкової служби; 4) Люди звільнені від строкової служби зможуть працювати та приносити дотаткові фінансові надходження(сплата податків) у бюджет країни, які можна витрати на контрактну боєздатну армію. Якщо закон зобов’язує чоловіче населення країни витрачати не менше року на «обов'язок перед батьківщиною», це не може не створювати підґрунтя для зловживань. Можливість «відкосити» від військової служби породжує корупційні механізми у військовій системі, з’являються обличчя, фінансово зацікавлені у збереженні статус-кво. Призовник і його батьки стають джерелами хабарів для військових і медичних комісій. Обов'язкова служба - це порушення прав людини. Закон про строкову службу заперечує волевиявлення призовника. Незалежно від думки громадянина, закон змушує його служити. Закон змушує його на довгий період відмовитися від свободи пересування, свободи волевиявлення, свободи слова, свободи власної думки! Фактично, це обмеження волі та прав людини! Провідні країни світу мають контрактну армію. В цих країнах жодного громадянина не змушують проти його волі йти в армію." - публікує слова Вадима "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка