Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Обережно! В Кропивницькому в крамниці не повертають гроші за погане взуття

18.07.2019 12:43
2764
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Ірина, яка скаржиться на крамницю в її місті, продавці погано себе поводять, а повертати гроші за неякісний товар відмовляються.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Я, Ведмеденко Ірина, 12.07.2019 року, в магазині “Viscala”, придбала дві пари взуття, м. Кропивницький, вул. В. Перспективна 53, ТЦ Сільпо. В магазині всі продавці знаходяться без бейджів. На моє прохання подивитися, скільки на моїй дисконтній картці є бонусів, відповіли, залиште номер картки ми потім наступного разу вам скажемо. В мене така відповідь викликала недорозуміння. Я сказала, якщо в мене там є якісь накопичення, давайте їх спишемо. Продавець який мене розраховував, я так розумію це був касир, не хотіла їх списувати, шукала, будь які протиріччя, але так як я знаю правила користування їхньою системою накопичення бонусів, їй прийшлося все таки списати 150 грн. 15.07.2019 У зв’язку з тим, що одна пара взуття мені не підійшла, я вирішила її повернути назад в мегазин. При собі маючи чек, коробку, і пару взуття. Підійшовши до каси, я звернулася до ( як потім вияснилось) касира Бойко Вікторії, з проханням прийняти в мене пару взуття, яке мені не підійшло. На що вона мені сказала, ми взуття назад не приймаємо. Я спитала чому, адже в мене є чек, і ще не пройшло 14 днів, я маю право повернути взуття. Після чого Вікторія відкрила коробку, і сказала, взуття вдівали, не прийму. Я пояснила, що взуття вдягала вдома, в будинку, і на подвір’я не виходила. Але Вікторія почала хамить, і сказала що продавець витратив на мене всій час, і тепер ще й не отримає за цю пару взуття зарплату!!! Ось тут я була повністю шокована. Я в неї попросила книгу Відгуків та Пропозицій, але у відповідь почула, що книги немає, і взагалі вони вже відмінені в усих магазинах. Тоді я попросила номер Гарячої лінії, або керівника. На що Вікторія тикнула пальцем на куточок споживача, де був вказаний не правильний номер (0732 039 597). А номер керівника, давати відмовилася!!! Прошу прийняти моє звернення до уваги!", - написала вона. [sociallocker id=10854]Ім'я: Ирина Тел.: 380987720277 Email: Irka10v@icloud.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка