Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Ну і їмо: фастфудів в Україні буде все більше

02.05.2014 12:13
2478
 
Огляд ринку фастфудів в Україні. Як збільшилися українські апетити, та до чого це призведе? Останні місяці  шедевральних  відкриттів фастфудів не було - порадувало лишень КFC, а до них відкрився "МкФоксі", як усі надіялися - конкурент найбільшої мережі швидкого харчування МкДональдз. Але, нічого не вийшло. Тепер КFC взялося за удари по гаманцю МкДональдз. Але,  маркетингові війни цих двох компаній відбуваються на значно вищому рівні, ніж серед інших - яких теж не мало. Тим паче, що останнім часом торгово-розважальні комплекси стають не просто місцем для шопінгу, а епіцентром розваг. І хоч головною метою відвідування торгових центрів залишається купівля речей, все ж таки з розвитку молів українці обирають похід до торгового центру як спосіб приємного проводження часу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Таємний покупець: Саsta на печерську"

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ - ФУДКОРТ

Яскравий приклад - в будь-який час дня в торговому центрі саме у фудкорті можна побачити найбільше скупчення людей. Це підтверджується і статистикою: за 10 років витрати українців на відвідування кафе і ресторанів збільшилися з 2.2% до 5.2% з тенденцією до подальшого зростання. При цьому витрати на одяг і взуття, за яким традиційно йдуть до молів, залишаються практично на одному ж рівні 5-6%. Додамо до цього, що українці - "кулінарна нація" і отримаємо відпові, чому ресторани в торгових центрах починають грати роль могутнього "якоря", який заволікає відвідувачів. Торгові центри не зволікають і реагують на зростаючу популярність громадського харчування. Наприклад, в 2005 році кафе і ресторани в ТЦ займали всього 3 % від загальної орендної площі, а вже через 6-7 років ця цифра сягала - 8%. В Америці і Європі, до стандартів яких прагне ринок торговельної нерухомості України, цей показник становить 10-15%.

ФУДКОРТ-ЗОЛОТО ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ТЦ

Мережеві орендарі - просто скарб для власників торгових центрів. Адже вони і надовго заключають договори і збільшують потік відвідувачів, а головне за допомогою своєї роботи допомагають відвідувачам знаходитися в молах довше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "“Текстери” за кермом. Чи варто їх заборонити в Україні?"
Саме ресторан у складі ТРЦ дає можливість відвідувачеві відпочити від насиченого шопінгу в максимально комфортних умовах і далі продовжити покупки" , - зазначає Ксенія Євгеньєва, керуюча популярної мережі суші -барів та ресторанів "Євразія".

КРИЗА І ФУДКОРТ - ЯК ДБАЛИ ПРО НАШІ ГАМАНЦІ

Особливо актуальним це стає в кризовий період, коли люди скорочують свої витрати на розваги. Наприклад, американські і європейські ресторани часто вдаються до нетрадиційних акціяй для залучення відвідувачів в кризу. Наприклад, в лондонському ресторані Little Bay цілий місяць не приносили відвідувачам рахунок - клієнти платили стільки, скільки вважали за необхідне, що дозволило залучити кількість нових клієнтів, яка перекрила всі витрати. У Великобританії, в одному з ресторанів, дозволили приносити випивку з собою, встановивши плату за вхід у розмірі 5 фунтів - як результат аншлаг в барі.Найпопулярніша в світі мережа кав'ярень Starbucks, теж знайшла вихід під час кризи, - пропонувала своїм клієнтам недорогу розчинну каву в пакетиках, хоча ціна звичайне лате в цьому закладі складає від 4$. Це допомогло утримати клієнтів, які звикли пити каву кожен день, але вже не могли платити за нього більше долара. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка