Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Неплатників боргу шантажує служба безпеки Ідея Банку

12.11.2015 16:06
3051
 
До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олександра, вона переконує, що служба безпеки Ідея Банку переходить усі дозволені межі в вимогах сплатити борг.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]333leta@mail.ru[/sociallocker]"Доброго вечора Вам! Хочу Вам розказати ось таке. Служба безпеки Ідея Банку м. Хмельницького - хами  і нелюди.

Приходять, не вітаються, не представляються, загрожують різними словами, при цьому жують зухвало жуйку, не йдуть на культурний діалог, розклеюють на вхідних дверях, на дверях ліфта, у ліфті брошурки з написом, що такий-то (імя, прізвище, номер квартири) - шахрай. Гарний метод спілкування! Хоч у людини не такий великий борг і вона пояснювала банку, що є причина несплати, хоч бери і помирай!!!ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Квартирою померлої заволоділи аферисти»А навіть якби мільйон був??? Янукович живе і процвітає, до нього служба безпеки України не приходить.... Та  до будь-якого алігарха і успішного бізнесмена за несплату не будуть такі методи застосовувати! Де права простих людей, хто їх захищає?! Гноблять, загрожують, хамлять. За яку Україну наші воїни помирають, інвалідами повертаються додому?! Щоб ось такі банки гнобили людей... І це тільки капля в морі, як нас, українців, просто хочуть зі світу звести! Не тільки Ідея Банк, багато структур застосовує такий метод для повертання боргів. Дуже шкода, що, окрім усіх глобальних проблем, ось такими діями людей просто знищують морально. Моя мати після цого, що я їй розказала, що до неї прходила служба безпеки і так спілкувалася, після чого розклеїла по всьому під'їзді наліпки з її ім'ям і написом, що вона шахрайка, отримала серцевий напад, а матері, слава Богу, вже 64 роки".
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка