Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Небезпечне сусідство: селище на Київщині страждає від підприємства з утилізації відходів

02.07.2019 10:13
3242
 
Жителі селища Калита, що на Київщині, скаржаться на підприємство з утилізації відходів. Воно розташоване неподалік житлових будинків. Кажуть: населений пункт постійно заповнює дим та сморід. Люди вже зверталися з цією проблемою до чиновників, однак нічого не змінилося.

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

"Добрий день, шановна редакція! За допомогою до вас звертається громада смт. Калита, Семиполківського округу, Київської області. Мешканці нашого селища потерпають від екологічно небезпечного сусідства – підприємства з утилізації відходів, що розташовано неподалік житлових будинків. Ця утилізація відбувається не за санітарними нормами, а через спалювання відходів у печах. Дим та сморід поширюються на більшу частину селища так сильно, що люди вже не можуть це терпіти. Ця будівля знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, вулиця Київське шосе 2, ТОВ «Втормаг», код 39458830. Наша громада і депутати неодноразово зверталися зі скаргами на таке небезпечне сусідство. Нам відповідали, що такий спосіб «утилізації» не є правильним, декілька разів навіть приїжджали з перевірками. Але ця організація знаходиться на території, що орендована у приватного власника. Тому представники жодного контролюючого органу не можуть потрапити туди з перевіркою. І підприємство продовжує забруднювати наше повітря, діючи варварськими методами спалювання сміття. Одного разу на телебаченні було висвітлено цю подію, телеканалом Інтер, але це не дало бажаних результатів. Тому ми вирішили провести мирну акцію протесту 30.01.2019 р. з перекриттям руху транспорту по дорозі Київ – Чернігів, в селі Семиполки Броварського району, Київської області (поблизу потужностей «ВТОРМАГ» - вул. Київське шосе 2. Просимо вашої допомоги у висвітлюванні цієї проблеми, бо так ми можемо привернути увагу тих осіб, які повинні вирішувати такі питання. Маємо надію і віримо в силу ЗМІ. Все листування, запити та відповіді з цього питання є у депутата виконавчого комітету Калитянської селищної ради Телендій Тетяни Миколаївни", - написала пані Леся до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0970688882lesiamagnetic@ukr.net[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка