Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

"Небайдужі серДця": благодійний фонд-примара, знову в епіцентрі скандалу

10.03.2015 13:57
1612
 
Наші читачі не перестають стежити за діяльністю фонду, який, на їхню думку, порушує Закон і тілкьи-но і працює, щоб набивати свої кишені. До "Електронної книги скарг України" надіслали листа наші читачі, які переконують, що благодійний фонд "Небайдужі серДця" - звичайний клон, який створений, щоб наживатися на горі.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Продовжуємо моніторинг сумнівної діяльності псевдо-благодійного фонду Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом). Через резонансні відгуки про шахрайство фонду, зараз вони представляються працівниками - чиновниками державних структур і просять допомоги для АТО вже і зараз. Нібито готова машина до відправки в зону АТО, проте не вистачає ще коштів для дозакупки берців та пального. І така ситуація у них виникає щоденно… ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як інтернет-тролі створюють позитивний імідж благодійному фонду"Держструктури такими «благодійними» обдзвонами не займається, варто зателефонувати в міністерство чи відомство, і ви про це дізнаєтесь. 
Очевидним є те, що інформація, поширена мережею Інтернет представниками «Небайдужих сердець» про їх діяльність, не відповідає дійсності, а отже є суцільною брехнею. Цікаво, як щойно створений фонд Небайдужі серДця зміг ощасливити мільйони людей, а у звітах на їхньому сайті можна по пальцях порахувати фейкові акти прийому-передачі допомоги. 
Підробка одразу ж помітна невідповідністю підпорядкування батальйонів Луганськ-1 та Торнадо (за даними фонду саме цим структурам нібито надається левова частка благодійної допомоги). Жоден з цих батальйонів насправді не належитьть Луганському МВС, але на підроблених у Фотошопі печатках горе-благодійники таки «прописали» їх в Луганську. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ВЛАСНИЙ ДОСВІД: «Як я попрацював на шахраїв-волонтерів”"Разом з цим, в документах БФ Небайдужі серця, вказані номери мобільних телефонів нібито командирів з АТО, які насправді належать підставним особам, що вішають локшину на вуха людям. Відомо, що БФ Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом) раніше тримали «на гачку» глухих діток, щоб на них набити кишені. Просили гроші на слухові апарати, вказуючи прізвища діточок, які вже мають ці приладдя, і ця допомога поступала не від «Небайдужих сердець». Тепер за їхніми словами інша кон'юнктура, тому перепрофілювалися заробляти на війні.Про заробіток працівників фонду, які, до речі, працюють нелегально, можна дізнатись на сайтах про роботу, зарплата оператора Call-centre від 4000, соціальний пакет, плюс 10 відсотків від видуреної та отриманої суми. 
Цікавим є пункт у анкеті, яку потрібно заповнити при влаштуванні на роботу, - «Чи готові ви до зустрічі з правоохоронними органами?».

Допомагайте, але не шахраям!
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка