Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Не потрібно робити з Петра Порошенка жертву політичних репресій" - політик

10.07.2020 17:08
3091
 
Народний депутат України від фракції “Слуга народу”, в ефірі програми “Право на владу”, звернулась до співголови фракції партії “Європейська солідарність” - Артура Герасимова.

Ось її слова:

"Не потрібно з Петра Порошенка робити жертву політичних репресій. Він не Нельсон Мандела і не Левко Лук’яненко. Давайте ми не будемо зараз говорити про те, що все розсипається в судах і давайте, будь ласка, ми зараз не будемо пересмикувати. Я би хотіла все-таки почути. Дивіться, мене вже третій день звинувачують у тому, що я поширила фейк. Фейк Кремля щодо привітання паном Порошенко 12 червня 2014 року з Днем Росіі пана Путіна. Я це, як я розумію, тепер фейк, а ви маєте спростувати або підтвердити, що взяла у 27 джерелах українських ЗМІ. Не з сайту Кремля… тобто фактично всі ЗМІ надрукували цю новину. Жодного спростування. Жодного слова не було за всі ці роки сказано. І коли я, навіть не підозрюючи, що це може викликати таку бурхливу реакцію у Петра Порошенка привела йому приклад гібридизації процесів, коли ми тут всередині розповідаємо про ворога Путіна і туди лягає все. Чому ми війну війною не назвали, чому дипломатичні зносини не були розірвані вчасно і, власне, привела приклад привітання з Днем Росії, а як ви пам’ятаєте президент Порошенко зробив це 12 червня, бо тоді був День Росії, на мене просто пролився шквал негативу від представників „Європейської солідарності“, моїх колег по парламенту, які кожен там щось хотів написати у Facebook, потім ломи, експерти великі і маленькі. Так скажіть, будь ласка, я поширила кремлівський фейк, коли сказала, що він привітав 12 червня з Днем Росії Путіна? Ви, скажіть, вірите, що він не привітав? От скажіть нам всім зараз. Ви як його колега по партії, по фракції, той хто завжди захищає його на всіх можливих каналах і майданчиках. От дивіться зараз людям в очі і скажіть: він вітав Путіна з Днем Росії? Спростуйте, якщо це неправда. Я тоді вибачусь і 27 ЗМІ вибачаться, всі вибачаться перед Петром Олексійовичем." - публікує слова Ірини Верещук "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка