Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

На ЗСУ чекає масове скорочення: до чого призведуть нові реформи?

16.07.2020 10:07
2591
 
Керівництво ЗСУ не пояснює цілей та причин своїх дій та впровадження нових реформ, тому скорочення ряду підрозділів у багатьох частинах позиціонується як знищення української армії.

Скарга:

"Наші Збройні Сили виступають гарантом незалежності та територіальної цілісності України. Ось уже 7 рік триває неоголошена війна і Збройні Сили виконують свої завдання. А тому питання припинення скорочення Збройних Сил україни та збільшення їх чисельності є не просто на часі, а прямо залежне з існуванням нашої держави. В умовах наростання агресії зі сторони Росії на Донбасі, проведенні провокаційних навчань "Кавказ 2020" і, що найголовніше, реальної загрози поширення військових дій на інші території України вже у найближчому майбутньому, Збройні Сили України уже повинні бути забезпечені необхідною кількістю військовослужбовців. Проведення мобілізаційних заходів, а головне наступна підготовка військовослужбовців потребуватиме значної кількості часу, якого бракуватиме в умовах ведення активних бойових дій та ворожої протидії. Тому армія має бути попередньо готовою до такого розвитку подій. Дійсно структура Збройних Сил має постійно модернізуватися і оптимізуватися, однак має одночасно йтися і про кількісне збідьшення та нарощення чисельності. Поряд із нашою армією завдання по захисту територіальної цілісності країни виконують і інші силові структури( НГУ, СБУ і т. д. ), але саме Збройні Сили несуть основний тягар захисту держави. Чудово розумію, що збільшення чисельності ЗСУ призведе до логічної проблеми некомплектації. Однак вважаю, що в умовах наростання агресії та інших ризиків державні структури мають займатися активним рекрутингом громадян для несення військової служби. Задля досягнення якісного результату слід також збільшувати рівень соціального забезпечення військовослужбовців, що дасть громадянам додатковий стимул для несення військової служби. Крім того, 7 рік триває неоголошена війна з Російською Федерацією, армія якої чисельно значно перевищує нашу. Тому ЗСУ мають бути готові до прямої конфронтації! Президент України, Володимир Зеленський, кілька місяців тому в інтерв'ю іноземним медіа згадував про можливе збільшення чисельності ЗСУ до 300 000 і більше у разі потреби. Вважаю, що зараз таке збільшення є на часі та є необхідним. Тому Президент України, як верховний головнокомандувач, гарант територіальної цілісності та сувернітету держави, а також як суб'єкт права законодавчої ініціативи, має внести на розгляд Верховної Ради України відповідні зміни до ЗУ "Про чисельність Збройних Сил України" щодо збільшення чисельності Збройних Сил України. Дякую за увагу!" - публікує слова Станіслава Ляшенка "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка