Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

На привокзальному ринку у Вінниці працює продавчиня-шахрайка, яка відкрито та нахабно дурить людей

06.11.2019 17:10
4968
 
Жителька Вінниці спіткнулась із нахабністю та шахрайством на місцевому ринку. Виявилось, що продавчиня вирішила наживитись "чужими коштами" та відкрито обдурила її на мізерній покупці. Тож жінка вирішила розповісти про свою "героїню-шахрайку".

Ось що вона написала:

"Доброго дня, вінничани та гості міста. Більше хочеться привернути увагу аудиторії, що полюбляє робити закупи на привокзальному ринку. Усі ми прекрасно знаємо ,що звичайний середньостатистичний продавець окрім з/п, після кожного робочого дня має собі на хліб з ковбаскою. Так от... Продавець у якої я придбала ваговий товар (поспіхом, бо вдома грудне немовля + мешкаю за Вінницею) шкода імені її не знаю, отже, вона вирішила, що я маю зайві 7 гривень. І все б нічого страшного здавалося б, якби не той факт, що вся покупка вартувала 12 гривень. Тож візьми з мене зайву гривню , нуууу, дві .... Але жадібність, пані продавчині, кричала МАЛО, тому заплатила я 19грн , навіть не звернувши на то уваги.. Уже вдома, розбираючи пакунки , мене починає роздирати гнів, адже 200 грамів кабачка мені полічили майже за пів кг і аналогічна ситуація з брокколі!!! Тут уже справа не в грошах, а у нечуваній нахабності, тому з очима бика я знову їду в місто. Цікавою мені була реакція місцевого базарного контролера, до якого я направилась і він таки оправдав мої сподівання - "рука руку миє"... Тепер коли мої права захистити можу лише я сама, вже мене не зупинити. Вияснивши, що все таки у кульочку 12 грн а не 19 , місіс продавець , зсилається на те, що я не в неї купувала. Тай гроші сказала не поверну, бо кабачок я їй пошкодила коли киданула ним в пориві страсті. Розказую як є. Галасу наробила знатного, не цензурна лексика також пролітала(чим я не пишаюсь).Чому ж маючи своїх дітей ,я повинна годувати "єїних" ...Уже йдучи сказала за інтернет-розголос, то догнала мене і спробувала вернути кошти (в капюшон ). Але, як я уже писала не в тому справа, а в людяності і совісті. Я не агітую нікого , щоб оминати цю жінку на базарі , адже і я у свій час надала перевагу її товару, лише хочу застерегти, будьте уважні, бо якщо на такій крихітній покупці (в грамах)вона здерла 7 гривень , боюсь уявити коли діло піде на кілограми. Дякую тим хто дочитав до кінця . Бажаю усім лише чесних і порядних продавців. Фото своєї героїні прикріплюю." - публікує слова Ольги "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка