Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Мова жіночої білизни

23.05.2013 11:35
6706
 
Італійські сексологи вважають, що колір нижньої білизни може багато чого розповісти про її володарку. При згадці жіночої нижньої білизни перше, що приходить на розум мужичини - мереживна витончена комбінація, запевняють вчені,  але численні опитування показали, що пристрасті чоловіків набагато різноманітніші: всілякі трусики, панчохи, пояси з підв'язками і колірна гамма, цікавлять чоловіків більше ніж нудна бавовняна білизна. Найчастіше найсексуальнішими відтінками нижньої білизни  чоловіки називають три кольори – це червоний, чорний і білий.

КОЛІР

Червона білизна. Більшість чоловіків зізналися, що їм подобається червона спідня білизна. І тут немає нічого дивного, адже червоний колір - це колір пристрасті, і він викликає відповідні асоціації. Жінка, яка носить червону білизну вважається впевненою в собі, пристрасною та сексуальною. Такі жінки знають, як догодити собі і своєму партнеру.Чорна білизна. Чорне спіднє дуже елегантне і сексуальне, і в той же час романтичне, особливо напівпрозорі мереживні комплекти, відмітили чоловіки.  Піддослідні вважають, що чорну білизну носять лише жінки з великими сексуальними амбіціями. Також чорний колір підказує партнеру, що він може триматися вільно, розкуто, без будь-яких обмежень і перешкод. Психологи відмічають, що жінки, які носять чорну білизну люблять експериментувати  і відповідати на будь-які бажання.Біла білизна. Частина опитаних чоловіків дуже любить білу нижню білизну.  Чоловіки переконані, що білий колір символізує невинність.Жовта білизна. Її власниця закликає партнера до щирої і повної віддачі. І хоча цей колір не збуджує, він показує прагнення жінки до якісного сексу.Фіолетовий і рожевий кольори підказують чоловікові, що володарка цієї білизни чуттєва і темпераментна, проте обмежена певними моральними нормами і забобонами.Синя білизна означає, що жінка розраховує на активність партнера. Цей колір говорить про відсутність ініціативи з її боку.Зелений колір носять жінки, які бажають партнера тільки одного разу.

Тканина

За результатами дослідження: чоловіки більше віддають перевагу, нижній білизні з атласу, шовку, шифону, віскози, які мають здатність підкреслювати колір. Нижня білизна з бавовняних тканин для чоловіків нудна і домашня. Тканина, з якої пошита нижня білизна, має бути приємною на дотик для чоловічих рук.

Шортики або стрінги

Особливу пристрасть чоловіки відчувають до шортиків з мереживами, а деякі вважають кращими стрінги. Думки чоловіків, щодо моделей білизни для жінок, дуже різняться. Деякі чоловіки вважають кращою  спортивну білизну, без шовів, іншим більше до вподоби мереживні шортики, пеньюари і халатики. Чоловіки вважають, що всілякі бантики, рюшечки, панчохи - це супер сексуально.Чоловіки люблять різноманітність. Тому потрібно експериментувати з кольором, тканиною і фасонами. Якщо жінка часто міняє моделі нижньої білизни, то вона залишиться цікавою для чоловіка. Та й сама жінка при зміні нижньої білизни, різних образів, буде змінюватися в поведінці. Вважають піддослідні. Але, чи досліди італійських вчених на італійський чоловіках можна поширювати на українців, можна тільки здогадуватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка