Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Місцевий депутат з-під Полтави: голова громади відчув себе царем

24.12.2019 16:11
8870
 
Я депутат Нехворощанської об’єднаної громади Ново-Санжарського р-ну, Полтавської області Геращенко Іван Олександрович, звертаюся до Вас за допомогою. Прошу Вас втрутитися в ситуацію, яка склалася в нашій територіальній громаді. Голова громади Мовчан Юрій Іванович, який працював з 2000 року при майже всіх владах завжди виходив сухим із води, вважає себе «царем». Він не визнає депутатів ОТГ, майже всі рішення стосовно коштів і штатного розпису вирішує одноосібно, або зі своїм корумпованим виконкомом. Депутатів ОТГ вибрала громада, так як і його, але він зрадив громаду. Я вважаю що вибори стосовно нього були сфальсифіковані. За два роки його правління було витрачено 108 мільйонів гривень, але на розвиток громади пішла мізерна сума, основні кошти пішли на зарплату та премію штату ОТГ. А де було щось зроблено, там обов’язково мали місце крадіжки бюджетних коштів. Керівництво ОТГ на чолі з Мовчаном корумповане. На мої численні запити і звернення за використання земель , де не сплачуються податки близько 30%. Чому чесні фермери , підприємці і громадяни сплачують податок за використання земель, а нечесні ні? Сам Мовчан Ю.І. має декілька десятків гектар землі на підставних осіб, які ніде не облікуються і не сплачується податок. Так у лютому 2018 року я звертався в НАБУ, було направлено перевірку обласного слідчого управління. За півтора місяці праці Мовчана, було виявлено факти корупції та нецільового використання коштів. Справу було передано до прокуратури Полтавської області, але справа зникла. На мої звернення до прокуратури області відповіли, що такої справи не було. Громада вибирала голову ОТГ, а не «царя», який обкрадає громаду і думає тільки про свою кишеню. Чотири останніх сесії представники громади приймають в них участь і вимагають від голови звільнення з посади, але «цар» не збирається кидати своє корито. Депутат Нехворощанської ОТГ Геращенко Іван Олександрович Проживаю с. Соколова Балка [sociallocker id=10854]т. 0505022706 почта: sd768@ukr.net 24.12.2019[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка