Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Ми своїх важких пацієнтів не залишаємо": лікарі-інфекціоністи працюють без вихідних

02.04.2020 17:51
3053
 
Головний лікар Олександрівської лікарні звернулась до українців із проханням не штурмувати інфекційне відділення з температурою 37 без симптомів захворювання, але водночас і не досиджувати вдома до вкрай важкого стану. Нагадаємо, що цей медзаклад одним із перших почав приймати xвopиx на коронавірус українців.

Звернення:

"Ще один пацієнт на ЕКМО! Поступив вчора, у вкрай важкому стані з вираженою дихальною недостатністю, COVID-19 позитивний, з двобічною тотальною пневмонією! Бригада фахівців працювала до 2-ої години ночі. Було успішно підключено апаратуру. Почалася складна боротьба за життя! Наразі стан обох пацієнтів важкий, проте стабілізований. Загальна кількість пацієнтів в корпусі - 54, позитивних COVID-19 - 38, підозра на коронавірус - 14, в інфекційній реанімації - 4, з них на ЕКМО - 2. Двоє пацієнтів одужали після коронавірусу і були виписані з лікарні. Шановні! Хочу звернутись до вас із проханням - в цей нелегкий для кожного період, обрати золоту середину в поведінці.Зображення видалено.Зображення видалено.Адже частина пацієнтів готова штурмувати інфекційний корпус при температурі 37,0 без симптомів захворювання і вимагати постійної уваги лікарів, які зараз борються за життя дійсно важких пацієнтів, а інша крайність - пацієнти досиджуються вдома на самолікуванні до критичного стану. Так, ми вже стомлені, але дух бойовий присутній! Мій лікар анестезіолог вночі писав: "Я своїх нестабільних важких пацієнтів не покидаю, тому залишаюсь на другу добу"! Ось які у нас лікарі! Ми переможемо COVID-19 і розраховуємо на підтримку, повагу і розуміння кожного. На фото команда медиків реанімаційного відділення." - публікує слова Людмили Антоненко  "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка