Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Мешканці Ялосовецького скаржаться на перебої в електриці

07.10.2015 18:19
2506
 
До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що ніхто в держслужбах не хоче взяти на себе відповідальності за перебої з електрикою.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]rusackowa.tan@ukr.net, 099-774-45-89[/sociallocker]

"29 вересня 2015 приблизно о 21:20 в нашій оселі задимів телевізор. Вимкнули з розетки, через лічені секунди почали лущати і гаснути лампочки економного типу. Електромережа при цьому продовжувала постачати електрострум.

О 21:41 рівно було зателефоновано до диспетчера хорольської філії ПАТ Полтаваобленерго за номером 33-4-61. Звичайна лампочка активно змінювала яскравість. Виклавши суть питання, отримала відповідь: «Нам ніколи. Потім дзвонила з питанням, хто нам заплатить. А платить нам і не збираються. Також дзвонила на мобільний 050-304-96-45 до начальника Устименко С. А., відповідь аналогічна.

Вигоріло піввулиці, протягом дня клієнти «додавалися», а лампочка і лічильник грали світломузику. Всього приблизно 14 дворів. Побутова електронна техніка, силові електроприлади - у кого що.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «За китайську підробку не повертають гроші»

Приїхала ремонтна бригада аж 01.10.2015, повідомивши, що, мовляв, нічого не виявили і що наче все гаразд, а що то було, і сами не відають, турботливо відвідали кілька осель, провівши заміри в розетках домівок. Після цього світло стабілізувалось, і ми почали щось вмикати.

02.10.15 ми організовано разом повезли до РЕСу 8 заяв, бо не всі змогли чи захотіли поїхати. 05.10. 2015 прибула комісія і кожному з заявників вішала лапшу, що то він сам винен, бо не встановив захист, що то жучок у нього в пробці, що автомат захисний застарілого зразка, що проводка десь клубками поз'єднана...  Нам пояснили (Устименко С.А.), що десь упало 9 стовпів, але ми їх звідси не бачимо. І що РЕС за 40 років нікому нічого не відшкодував. Промивання мізків селянину.

Постраждалі є з обох боків розподільного трансформатора, в чому і велика загадка! Нудно йому, от він і не вимкнув аварійну перенапругу селянам, а продовжив радувати світломузикою (перепади напруги).

По судах із РЕСом? І тяжко, і багато інших проблем... і хто зна, де той чек на телевізор і ательє незалежне. І так кожен. Хто вже поремонтував, а хто по гарантії, і ні слуху, ні духу про згорілий насос у скважині. Тож на нашій вулиці Гагаріна свято триває, політ нормальний! Кому 86 років, один у хаті, в кого нога ампутована, також сам старий. Тут хіба кредит взяти судитися з енергопостачанням, потім на відшкодуваня гайнути на Канари, дякуючи нашому доблесному енергопостачанню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Забудовники руйнують вулицю Києва»

Ми з чоловіком грамотні, дякуючи Інтернету, по вулиці, мабуть, лише в нас Інтернет. А насправді стрьомно. Багато підтримує нашу позицію, але добувати бомажку для суду і доказів - то не респектабельно.

Ми особисто щасливі, що не згорів комп у нас, такий він нам рідний у ці хвилини. І в школі в нас у селі не все влаштовує, і не тільки нас, але лише на словах. Бува, щось отак гавкнеш комусь на свій захист з законодавства, дякуючи комп'ютеру, а по суті ми слабкі. Одні. 

Ще в кінці там три двори, 2 бабусі і дідусь, що в них погоріло - ми не знаємо, краще б нічого, бо ще гайнуть, бува, на Канари.

Люди на Майдані, на війні. Нам би хоч маленький Майдан зібрати, щоб відчути смак перемоги. Звідки бабусі знати, що вона - споживач електроенергії і захищена законом споживача. А хоч би і знала!

Шкода нам китайського радіоприймача. Довго тримався, думали, що не згорить, тішились ним. І смішно, але це справді так.

Ще на базарі можна почути від людей, що отак мовби недавно вигорів міський багатоквартирний будинок - з тим же фіналом. Наші погорільці хвалились за своє, а почули про чуже.

Невже в місті ніхто не зазіхнув на РЕС?! Мало віриться. Ми особисто там не проводили розслідування, тільки чули з других рук. Ну, можна й повірити і у вигорання, і у фінал. Вул. Гагаріна, с. Ялосовецьке, Хорольський р-н, Полтавська область".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка