Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Магічне здирництво грошей у пенсіонерів. Рецепт від Марії Дюваль

29.04.2014 11:41
11473
 
Бізнес-імерія від мага Марії Дюваль, як на звичайних листах - пророцтвах заробляти мільйони? До «Електронної книги скарг України» звернулися родичі 90-річного чоловіка. Дідусь розповів їм про містичні листи, автори яких гарантують йому казкові багатства, звичайно для цього необхідно зробити пару дій… Для початку слід відмітити, що такі листи дуже схожі на пропагандистські в них постійно домінують такі слова питання як: «чи є у Вашому житті вдача, на яку Ви заслуговуєте?», бідним пенсіонерам не залишають навіть вибору відповідаючи за них: «Ні». І наче вводячи в транс протягом усього листа розповідають про таку потрібну допомогу, але, звичайно автори листів – не альтруїсти…

Ось який мають вигляд ці листи:

Жителі будинку, кажуть, що їм просто пачками проходять такі листи. Автори гарантують, що незабаром на отримувача звалиться шалений грошовий потік. Уявіть собі пенсіонера, якому задобряють мізки унікальними призовими грішми в 280 тисяч гривень! Хто не погодиться на це… Але, щоб отримати їх, пенсіонерам потрібно піти на жертву – віддати зі своїх 900-1000 гривень пенсії – 200 невідомо кому.Хто ця людина, що наважилася відібрати у пенсіонерів гроші – ми розповімо трохи далі.Але знову ж таки, як в попередньому, так і в цьому листі, постійно прослідковуються містичні нотки з додаванням гіпнозу. Наприклад, промивають мізки такими виразами: «всі факти вказують на те, що Ви обраний», згадує і містичний автор про якісь «матриці», які вказують на те, що життя пенсіонера зміниться одразу після потрібної оплати і 33 дні.

ЗА ЩО ПЛАТИТИ 200 грн?

Цих грошей буде достатньо, аби конкретному дідусеві зробили передбачення удачі. Піклування організаторів про адресатів видно одразу: люди похилого віку зможуть зекономити на конвертах, їх передбачливо додали до послання.Щоб пенсіонери не думали, де взяти листа - він приходить одразу з містичними посланнями.Після професійного передбачення удачі від Марії Дюваль на клієнта чекає купа грошей. Для цього йому необхідне передбачення жінки та кулон від неї. Гроші ж потім самі знайдуть його. Дідусь зможе забезпечити не лише себе, але і дітей з онуками на все життя.

ХТО Ж ТАКА МАРІЯ ДЮВАЛЬ?

Ось ця магічна жінка на фото. Схоже вона промишляє такими прогнозами протягом 30 років.марія дювальВона також переконує, що зірка блакитних екранів: кожен свій вихід на телебачення Марія Дюваль підрахувала – вийшло: 2400 разів. Радіостанції її також полюбили: 8400 разів в ефірі. Журналісти «Електронної книги скарг України» постійно знаходяться в інформаційному просторі, і ні разу її не помітили на телеекранах чи радіо. Можливо маг Марія Дюваль має власні ЗМІ і на них виступає щодня? Марія Дюваль ще й телепат – вже допомогла 19 –ом людям. Чи потрібно вірити звичайним словам – вирішувати кожному, але серед опитаних нами людей жоден не повірив цій дамі. Що вже говорити про бідних пенсіонерів – людей, на яких розрахована її «магічне здирництво». Якщо ж Ваш родич не надішле листа не переймайтеся – вона не залишить його доти доки не отримає гроші - прийде ще один. У ньому пані Дюваль як справжня європейка висловить занепокоєння відсутністю реакції на її повідомлення. Невже Вам не потрібна сила-силенна грошей? Але за словами авторів листів пенсіонери в будь-який час можуть повернути витрачені гроші.Та ні у листах, ні на сайті Дюваль немає телефонів, електронної пошти, навіть чіткої зворотної адреси. Лише дані про ООО «Астролоджик». Вірогідно, у пані Марії немає часу на спілкування з усіма бажаючими.ООО «Астролоджик» - Марія Дюваль - аферистка

ЯКА КРИМІНАЛЬНА СТАТТЯ СВІТИТЬ ТАКИМ МАГАМ?

Спеціалісти криманільного кодексу зазначають, що подібні дії можуть бути визначенні як шахрайство. Згідно українських законів воно може каратися штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Тернопільці скуповують акції Лондонської біржі - АФЕРА?"Але подібну провину довести у суді нелегко. «Шахрайство означає змусити людину віддати щось добровільно, тому за грамотної побудови лінії захисту подібні справи можуть закінчитися не на втіху пенсіонерам», – зазначає юрист. Ми з задоволенням вислухаємо та опублікуємо коментарі пані Дюваль з приводу отриманої нами інформації. А поки пенсіонери отримують подібні листи, хтось заробляє на їх довірі. Уявімо, що в середньостатистичному будинку живе 15 пенсіонерів, з них двоє хочуть виграти купу грошей. Тобто лише з одного будинку в певному районі міста можна отримати 500 гривень. Якщо ж цю систему практикувати по всій країні, суми можуть сягати мільйонів. І отримуючи такі гроші можна постійно прикидатися будь-яким магом.Будьте обрежені.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка