Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Made in Ukraine: тестуємо вітчизняного виробника на якість

27.10.2014 13:29
2382
 
Хто вони насправді? Правда про вітчизняних виробників, про яку не напишуть в рекламних брошюрах, журналісти "Електронної книги скарг України" перевіряють своїх виробників на якість.  Події останніх місяців відкрили друге дихання вітчизняним виробникам. Конфлікт з Росією значно звузив вибір наших співвітчизників та кинув їх у обійми українських товарів. Тепер громадяни намагаються купувати максимум вітчизняної продукції. Подібна патріотичність вимагає зусиль, адже у пошуках Ви можете стикнутися з трьома основними труднощами. По-перше, ринок не "ломиться" від вітчизняних пропозицій, котрих, по суті, не так вже й багато.По-друге, будьте обережними з кодами країн. Брати-сусіди неодноразово обвинувачувалися у показовій українізації, переклеюючи свої штрих-коди на українські.По-третє, не всі українські компанії добре дбають про своїх споживачів. На хвилі патріотичного піднесення українці стали надто довірливими до всього, що має вітчизняну прописку та національну приналежність. «Електронна книга скарг України» відкриває карти для своїх читачів. Цією статтею наші журналісти починають цикл матеріалів, який допоможе зрозуміти, хто з вітчизняних виробників справді піклується про своїх споживачів та гідний називатися українським. Аби допомогти нам у роботі, пишіть свої історії та враження в офіційних соціальних мережах ресурсу ФЕЙСБУК або Вконтакті.

Пункт перший. Столичний гламур

Дизайнерка Саша Глибіна продає власний товар у невеликому шоурумі на метро Кловська. З продукцією її виробництва можна ознайомитися у офіційній спільноті, де ми і підібрали товар для перевірки – напоясні сумки. [caption id="attachment_16060" align="aligncenter" width="1024"]Фото: "ЕКСУ" Фото: "ЕКСУ"[/caption] Заплатили за цей ексклюзивний шедевр 500 гривень. На разі тестували щоденним використанням лише одну – коричневу. [caption id="attachment_16062" align="aligncenter" width="1024"]Фото: "ЕКСУ" Фото: "ЕКСУ"[/caption] На жаль, довго насолоджуватися якістю не змогли. Вже через 3-4 місяці всередині сумки відійшли шви, матеріал почав торочитися. Дефекти призвели до цього. [caption id="attachment_16063" align="aligncenter" width="720"]Фото: "ЕКСУ" Фото: "ЕКСУ"[/caption] Щиро віримо, що подальші роботи дизайнери вирізнятимуться не лише стилем, ідеєю та назвою, а й високою якістю. А там і світова слава до українки прийде.

Шкарпетки «SAMMYICON»

Шкарпетки для українців виготовляє ще один вітчизняний бренд. Звичайно, журналісти «Електронної книги скарг України» не втрималися від тесту цієї продукції. І ось що вийшло. На фото Ви можете побачити шкарпетки, які ми придбали.semmyПерші враження – просто чудові. Покупка виявилася дуже приємною на дотик. Проте, проходивши в них першого дня, ми помітили дефекти.  Прийшовши додому ввечері тестувальники;) помітили, що на шкарпетках з‘явилася скомканість або, як кажуть в народі, закашлатилися наші шкарпеточки. [caption id="attachment_16066" align="aligncenter" width="720"]Фото: "ЕКСУ" Фото: "ЕКСУ"[/caption] Після прання вдягнемо ще раз... нічого страшного. Тим паче, що коштували вони  50 гривень. Погодьтеся, було б незручно попрямувати у нових шкарпетках у гості, зняти взуття і побачити такі дефекти, хоча зранку все було ідеально. Звертаємося до директорів компанії  «SAMMYICON» з проханням зробити шкарпетки гармонійними. Нехай продукція зберігає свою візуальну привабливість хоча б декілька днів, а не лише у момент купівлі. На разі у нас все. Ваші ідеї щодо перевірки українських товарів залишайте у коментарях!
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка