Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Лист-подяка за співпрацю

14.12.2012 11:08
62351
 

Лист-подяка за співпрацю важливий документ, який повинен побачити кожен Ваш співробітник, який його заслуговує. Приклади листів-подяк за співпрацю напишемо нижче. А також, на фотографіях листів подяк, дізнаєтеся, як їх оформлювати.

Лист-подяка за співпрацю в цивілізованому світі – важлива річ. Кожен директор повинен розуміти, що співробітнику, якщо він покидає місце роботи, або змінює, або просто виконав над норму – йому можна вручити лист-подяку.

Такий лист тішитиме око співробітника і змусить зрозуміти, що його сили цінують в компанії, на яку він працює. Ми вже писали про листи-подяки загалом, зараз зосередимося на листах-подяках за співпрацю.

Оформлюється лист-подяка за співпрацю, як і документ, запит. Зверху розміщуємо логотип компанії. Можливо, якісь кредо компанії. Але не потрібно в листах-подяках пхати ще й реквізити компанії, тут вони ні до чого. Далі, гарненьким шрифтом пишемо на кого адресований лист-подяка за співпрацю, наприклад:

Голові Львівської обласної ради Олегу Панькевичу

Далі пишемо

Подяка, або лист-подяка за співпрацю

І, власне фантазуємо над текстом. Ми розмістимо зразок тексту, який вже використовувався у схожих листах-подяках за співпрацю чи копіювати їх, чи довіритися власному слову – вирішувати Вам. Отже, щодо слів, які можна написати.

Зразок листа-подяки за співпрацю:

Людей і держави зближують спільні повсякденні клопоти й прагнення, пережиті горе й радість. Україну та Литву поєднує історія наших держав, трагічні втрати минулого. Але також, ми маємо спільне бажання створити нове, щасливе майбутнє для наших людей. Спасибі Вам за плідну співпрацю між нашими чудовими містами й країнами! Наші найщиріші вітання – учасникам міжнародної наукової конференції «Українська Повстанська Армія в контексті національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи»! Бажаємо Вагомих досягнень у Вашій праці. Нехай на сторінках української історії не залишиться «білих плям»! Нехай лейтмотивом у Вашій історії, її головним підґрунтям стане правда про минуле!

Посада Ім’я                                                                                                                                                                                             Прізвище. Підпис

   РікЗразок листа-подяки за співпрацю №2

В будь-якому листі-подяки за співпрацю – верхня шапка буде незмінною. Розміщуйте там логотипи, гасла, кредо, назви компаній. В державних органах, наприклад, як Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, розмістило і свої номери телефонів. Теж, так можна робити, але, ми не радимо цього. З правого боку, в їхньому листі-подяки за співпрацю вони формально вказали дату і навіть вихідний номер такого листа. Звичайно, державі з цим складніше, бо потрібно буде за кожен лист-подяку подавати звіти. З правого боку на кого адресований лист-подяка.

І далі, власне, сам текст листа-подяки за співпрацю.

Зразок.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» висловлює щиру подяку Юридичній компанії «Юскутум» за професійну допомогу у вирішенні ряду складних юридичних питань, що супроводжують діяльність Університету.

Висококваліфікованим спеціалістам ЮК «Юскутум» успішно вдалось забезпечити супровід взаємовідносин Університету з податковою інспекцією, зокрема, забезпечити оскарження незаконних висновків позапланової перевірки. Завдяки цій компанії «КПІ» отримав надійну юридичну підтримку під час оскарження Акта перевірки Головного контрольно-ревізійного управління, завдяки чому була доведена відсутність порушень з боку Університету.

Національний технічний університет України «КПІ» підтверджує, що Юридична компанія «Юскутум» зарекомендувала себе як найдійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

З повагою, В.о.ректора                                                                                                                                                                                              підпис. Прізвище.

     Лист-подяка за співпрацю може вміщувати менше слів. Лаконізм, теж вітається. Ось приклад листа-подяки за співпрацю від прем’єр-міністра України. Тут бачимо символіку, рамки, і на пів листа слово «Подяка» далі кому подяка. І трохи тексту.Лист-подяка за співпрацю зразок:

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізації державної політики у сфері наукової і науково-технічної діяльності та з нагоди професійного свята – Дня науки.

До речі, листи-подяки за співпрацю можна не тільки писати, коли співробітник звільняється чи покидає за віком службу. День народження, професійне свято - теж можуть стати приводом для листа-подяки за співпрацю.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка