Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Лист-подяка

11.12.2012 14:59
26236
 
Лист-подяка його зразок можна побачити в цій статті. Писати листи-подяки – теж не аби який талант, тому окрім зразка і поради по написанню таких литсів.Лист-подяка – основа ділового спілкування. Адже, якщо Вашу скаргу розглянуто, після направлення Вами запиту, потрібно, навіть, обов’язково потрібно написати лист-подяку. В сучасному діловому середовищі, тактовність, ввічливість цінується. Тому варто знати перші кроки по написанню листа-подяки. Лист-подяку можна оформити на комп’ютері, але ціннішим він стане, якщо його написати від руки. Але спершу, подумайте, чи буде Ваш почерк гарним, можливо варто попросити його написати під диктовку. Щодо кількості сторінок, літер, речень під час написання листа-подяки – вирішувати Вам. Але слід економити і час адресата. Зміст листа-подяки може бути різним, але мета одна, вдячність. Початок в таких листах може бути дуже різним. І дійсно залежить все від фантазії. Наприклад, можна почати з того, що Ви користуючись нагодою висловлюєте в цьому листі подяку усьому творчому складу, чи колективу компанії.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Який матиме вигляд кухня майбутнього від ІКЕА"  І особливо вдячні директору, припустимо, Михайлу Костянтиновичу. Тут починається подяка, мовляв, дякуємо за співпрацю, нам було дуже приємно мати нагоду познайомитися і попрацювати з такою професійною людиною як Ви. Хоча працею – це не назвеш. Весь час роботи з Вами ми відпочивали. Ще раз наголошуємо, що такі листи, можуть дійсно бути від щирого серця, тому, потрібних слів для листа-подяки, не доведеться шукати. Після описаних вражень від роботи, чи подяк, ставимо підпис. З повагою, ____, усього найкращого.

Лист-подяка зразок другий

Іноді потрібно висловити вдячність колишньому колезі, який, наприклад, багато пропрацював на фірмі, але вирішив піти. Пане, директоре, який читає це повідомлення, радимо завести практику написання таких листів-подяк, за довгу співпрацю. Подяка, повинна йти від самого серця, бо працівник, який віддав більшу половину свого життя роботи на Вас, повинен розуміти, що він не піде безслідно, що його пам’ятатимуть. Нехай, це для Вас формальність, але для співробітника, повірте, отримати такий лист-подяку – дуже приємно.Лист-подяка, такого роду, теж починається зі слів – Шановний пане _______! І варто зрозуміти, що скорочення в таких ситуаціях, як «п.» замість «пане», трохи цинічно, не полінуйтеся і напишіть усі слова такими, які вони є! Почніть, можливо, з приємних моментів. Наприклад, за 20 років Вашої служби на нашій компанії, ми зрозуміли, що незамінні люди є, але знайти таких важко. Ми дуже раді, що один з таких, якого не потрібно було ніколи заміняти, людина, яка постійно приходила вчасно, не мала причин  з’являтися на роботу – була в нашій команді. На жаль,  ми змушені змиритися з втратою такого цінного співробітника як Ви! Ми згадуватимемо дні, коли працювали разом. І якщо, раптом, Вам знадобиться наша допомога – знайте, колектив фірми ________ радо відкликнеться!  Від імені дирекції усього колективу, висловлюємо свою подяку за багаторічну працю.  Ну, далі фантазуйте.Лист-подяка – допоміжні словаБлагородна людина. Кваліфікований, досвідчений працівник. Найшановніший працівник. Дуже бракуватиме Вас. Вашого досвіду, виваженості, мудрості. Хочемо висловити щиру вдячність! Дякуємо, що Ви знайшли час відвідати наше підприємство, ярмарок… Висловити повагу! Тощо.МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ НАПИСАННЯМ "ЛИСТІВ-ПРОХАНЬ"

Лист-подяка – правопис

  [sociallocker id="10855"] В листах-подяках, слід звертати увагу й на те, якими словами Ви оперуєте. Важливо вміти перевірити написані слова, кожну кому, і позбавитися русизмів, якщо Ви пишете лист-подяку українською мовою. Якщо наприклад, Ваші стосунки з колегою допускають дружнього характеру, можна написати, про те, що співробітник потрібний такими словами «Окраса сезону!» - це до речі російською звучить «Гвоздь программы». «Лучшие люди» - «Найкращі люди»; «Наилучшим образом» - «Якнайкраще, щонайліпше»; «по возможності» - українською звучатиме «якщо можна», «по той причине» - укр.«з тієї причини»; «Поставить в пример» - укр.. «поставити за приклад», тощо. Важливо  перевіряти слова, бо вони будуть читатися дуже довго і, можливо, ще й дітьми. І буде погано, якщо в таких листах-подяках знаходитимуть помилки. [/sociallocker]  

Лист-подяка вигляд

Ще одне запитання, яке може виникнути, а який має вигляд лист-подяка? Його можна написати і на звичайному аркуші паперу, але карще, щоб він мав презентабельний вигляд, бо його, нагадаємо, читатимуть довго, і тим паче, гарний лист-подяку, можна тримати в рамочці і кожного дня ним милуватсия, згадуючи роботодавця і приємний колектив. От такий, наприклад, може мати вигляд лист-подяка:

Зображення видалено.

Лист-подяка – серйозний документ, який потрібно писати совісно, від щирого серця.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка