Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Лист на канал

06.11.2012 13:24
105306
 

З 2012 року "Електронна книга скарг України" стала віртуальним містком між людьми, у яких є проблеми та журналістами, які шукаються таких людей. Написати на телебачення стало набагато легше. Ми говоримо про ефективні листи, які прочитають та побачать, а не які будуть припадати пилом в шафах. Адже лист, який надходить, безпосередньо, до купи тих, які пишуть інші люди, мало імовірно, що він буде прочитаний, але можливо. Головне, що ми хочемо підкреслити, що коли ви пишете лист на телеканал - то ви надсилаєте його комусь одному, а якщо скористаєтеся ще й додатковим інструментом "Електронною книгою скарг України" - то ваш лист побачать журналісти з різних телеканалів та навіть регіонів. А також, є ще 21 причина, чому потрібно написати не тільки на телеканал, а й нам. Почитайте її. Але, ми розуміємо, що важливо писати усюди, тому в цій статті розкажемо, як оформити та куди надсилати такі листи.

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить у Вас є можливість написати на телебачення за допомогою електронної пошти. Це значно прискорить процес розгляду Вашої проблеми. Але, як і в першому випадку, так і у випадку надсилання листа на канал електронною поштою – не гарантує 100% розгляду Вашої проблеми чи пропозиції. Але варто спробувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ПРО ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ НАРОДНИЙ НОВИННИЙ ПОРТАЛ"

Отже, що потрібно робити.

І щодо листа на канал, що і як писати

Складати листа слід із самої проблеми, не варто починати його з того,  як народжувалася Земля.

Написати на телебачення хочуть багато людей, тому над темою листа слід добре подумати: вона повинна чіпляти, щоб його почали читати. Варто використовувати дієслова, а не минулі форми, і зазначити, що Ви готові самі дати коментар і піти з пресою куди скажуть. Часто буває, що людина, яка пише із проблемою своєю відмовляється давати інтерв’ю і взагалі йти, наприклад, до людини, яка винна в її проблемі. Тому, якщо хочеться написати на телебачення! Будьте готові до різного роду співпраці із журналістом.

Отже, кому ж написати на телебачення:

Найрейтинговішими телеканалами є два: це 1+1 і Інтер. Їх дивляться більше всього людей, тому потрібноп починати саме з них. Вже потім телеканал СТБ, Айсітіві, Новий, тощо. Усі не будемо писати, споживчий портал рекомендує в першу чергу написати листа на телеканал 1+1, а саме, в Телевізійну Службу Новин (ТСН) – можна писати і улюбленому журналісту, і ведучій, але краще написати інформаційному продюсеру, який постійно знаходиться у пошуку цікавих тем. Власе Ваш написаний лист на ТСН стане в нагоді.

Отже можна написати на ТСН на такі адреси:

feedback@1plus1.tv

Можна зателефонувати за номером : (044)490 0101

І спробувати пошукати ТСН в соціальних мережах, але цей метод не буде дуже дієвим, оскільки, щоб дійшла Ваша скарга чи лист до потрібних людей, потрібно подолати багато ланок.

На телеканалі 1+1 є спец.проекти, наприклад проект журналістських розслідувань «Гроші», їм також можна написати на електронну скриньку, але перед тим як писати на «Гроші», подумайте, чи стосується Ваша тема грошей. Також, якщо Ви хочете знехтувати порадами, будьте обережними з ресурсами, які не підпорядковуються цій програми, визначити це можна за допомогою домена (поле де вводиться адреса сайту) – там обов’язково повинні бути слова «1plus1» - це свідчить про те, що Ви напишете туди куди потрібно, а не аматорам – любителям, які захотіли нажитися листами за допомогою розміщення їхнього відео на своїх сайтах. Отже офіційний номер куди можна зателефонувати: (044)494 11 93, там же можете і запитати про те, куди можна надіслати лист на гроші.

Написати на телебачення: телеканал «Інтер», варто писати в новини «Подробности».

Можна зателефонувати по номеру: +38 (044) 490 67 65

Щодо електронної скриньки, можна написати листа на  Службу зі зв'язків із громадськiстю: pr@inter.ua.

Якщо Ви з інших міст:Харків, Донецьк, Запоріжжя тощо– то як у ТСН так й у «Інтера» є власні кореспонденти в цих містах, тому не переживайте, що до Вас можуть і не приїхати. Майже в кожному обласному центрі України у цих телеканалів є свої кореспонденти.

Хочемо наголосити, що на ці два телеканали листи слід надсилати в першу чергу. АЛЕ! Не нехтувати й іншими каналами.

Написати лист на ICTV , можна тільки після того, як зателефонуєте;) - +380 44 288 19 19

Написати листа на телеканал «Новий»: (+380 44) 501-9928/електронна скринька: post@novy.tv

Написати листа на телеканал «СТБ» : Телефон: (044) 501-98-98, 501-98-99 і можна написати в Прес-службу, але радимо зателефонувати.press@stb.ua

Тому, якщо і хочете написати на телебачення – пишіть одразу всім, так можна дати більше гарантії, що Вашою проблемою зацікавиться телеканал!

І, на останок, можете подивитися ще про проект "Електронну книгу скарг України" на телеканалі ATR та про те, чому варто писати скарги нам.http://www.reaction.org.ua/scargy/na-telekanali-atr-rozpovili-pro-nash-…
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка