Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Лімузин замовляли? Як в столиці можуть кинути на гроші шофери

18.06.2014 14:37
2969
 
Власним досвідом замовлення лімузину у столичної фірми поділилася Влада Шимко. Замість однієї суми, вийшла зовсім інша.
Журналістам "Електронної книги скарг України" написала Влада, яка хотіла весело провести час. Замість феєричних емоцій отримала від столичної фірми "Limuzine" купу негативу. Хоч на сайті і показують усію красу своїх автомобілів, діляться серйозністю намірів, знімаючи кліпи про свою контору.Влада, скоріш за все, більше до їхніх послуг не звернеться. Що потрібно знати, перед тим, як звертатися до цієї компанії, та скільки готувати грошей насправді власним досвідом ділиться їхня колишня клієнтка. "Я 11.06.2014 р. о 14:02 звернулась до фірми "Limuzine", що надає послуги оренди лімузинів у місті Києві. Офіс фірми знаходиться за адресою пр-т. Воссоеднинения, 19, а також має свій сайт у інтернеті за адресою http://limuzine.kiev.ua/. Метою мого звернення було замовлення послуги, а саме надання в оренду лімузину з водієм. Я звернулась до фірми за телефоном: +380674031214. На дзвінок відповів чоловік, що назвався керівником компанії та запропонував скористатися лімузином Mercedes "De Luxe, рік випуску 2011 за ціною 550 гривень за годину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Відпочинок 2014: українці обирають тури без росіян. Росіяни прикидаються білорусами"
Я наголосила на тому, що машина мені потрібна з 24 00 до 1 00 у ніч з 13.06.14 на 14.06.14. Чоловік погодився і попросив написати на його номер смс з усіма умовами оренди. Я написала смс з текстом: "Лимузин на 10 человек, делюкс, с люком. С 13.06.14 на 14.06.14, 24 00. Оболонская набережная 3, корпус 1. 550 грн. На 1 час. Спасибо." Відповідь на моє смс було: "Ок." (маю підтвердження усіх смс та дзвінків, що зберігається на моєму мобільному телефоні). 13.06.14 о 23:22, тобто за 38 хв до подачі машини, мені зателефонував абонент з номером телефону +3806**767, що назвався водієм замовленого лімузину, та почав вимагати плату за послугу 700 грн за годину, замість оговорених 550 грн. На той час у мене не було ні часу, ні можливості заплатити названу суму, саме тому я попросила зв’язати мене з керівництвом. 13.06.14 о 23:27 мені подзвонив чоловік, з яким я домовлялась про надання послуги. Він почав казати, що ніколи не називав ціни у 550 грн та, що ми розмовляли саме про 700 грн за 1 годину. Ця ситуація мене обурила. Я сказала про смс, яке він просив надіслати, він почав вїдмовлятися від своїх слів та відверто грубіянити. Настрій було зіпсовано і мені, і людям, що покладалися на цю недобросовісну фірму. У результаті мені запропонували лише 40 хв оренди за 600 грн, на цю пропозицію довелось погодитися. Прошу звернути увагу на неякісне надання послуг та введення в оману клієнтів фірмою "Limuzine", а також на вимагання та виманювання грошей у клієнтів нечесним шляхом. Вважаю, що представник фірми «Limuzine» грубо порушив мої права споживача, своїми діями ввів мене в оману щодо захисту моїх прав споживача.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шлях до Європи. Чого не вистачає вітчизняному громадському транспорту?"
Сподіваємося, якщо у Вас виникне бажання замовити послугу у цієї фірми Ви добряче подумаєте, чи варто Вам з ними зв'язуватися. Або ж перед тим, як домовитися усно, заключете договірні умови на папері. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка