Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Лікарі не хотіли приймати у лікарню": на Львівщині від COVID-19 померла 19-річна студентка

17.07.2020 14:26
5241
 
У міській лікарні Стрия від коронавірусу померла 19-річна студентка Українського католицького університету Соломія Карпа. Лікарі кажуть, що дівчину госпіталізували до лікарні вже в тяжкому стані 10 липня, а померла вона 14-го. Кілька днів до цього вона лікувалася вдома. Батьки Соломії, Тарас та Іванна Карпи, розповідають, що насправді робили все, щоб врятувати єдину дочку. За їхніми словами, лікарі навіть не хотіли приймати її в лікарню, радили пити заспокійливі, а їх донька весь цей час скаржилася на жахливий головний біль та тяжкість у грудях.

Деталі:

"У мене ніколи, навіть у найбільших кризах, не було бажання пред'являти претензії Богу. Але інколи бувають миті, коли я хочу просто серйозно запитати Його: "чому так?" І сьогодні одна з них. Немає жодної зрозумілої причини, чому вона пішла так рано...Соломійка Карпа була студенткою 2 курсу соціології УКУ, і мала безліч талантів. Писала, малювала, розробляла авторські подорожі, займалась smm. І чим вона тільки не займалась! І все, за що бралась, було справді успішним. А якщо чогось потрібного не знала, то дуже швидко опановувала. Я познайомилась з нею десь пів року тому у Школі молодіжного християнського лідерства, де вона вчилась, а я викладала. І інколи так стається, що з перших розмов ти знаходиш своїх людей.
Пізніше я її запрошувала до співпраці у три різні проекти, де у нас з'являлись вакансії.
І їй все виходило добре! Саме так виглядає ідеальний член команди: з талантом, розумом, цінностями, оптимізмом, вмінням чути, але і власною чіткою позицією і лідерською твердістю там де це було потрібно. Попри свій юний вік вона могла робити більше і краще, ніж багато дорослих. Їй було чим поділитися і надихнути. Такі як вони дуже і дуже потрібні сьогодні. В суспільстві, церкві, освіті, туризмі, багатьох креативних командах і проектах. Я не знаю відповіді на питання, чому саме її Бог обрав сьогодні. Невже Він не бачив, як вона потрібна тут, на Землі? Що тут так мало настільки вірних і відданих людей? Таких добрих і світлих, які щоденно змінювали цей світ.
Я не знаю відповідей, а тому чесно ставлю Богу запитання: "чому?" І не сумніваюсь, що у Нього ця відповідь є, навіть коли мені вона поки що недоступна.
Можливо, Боже, вона досягла такої досконалості, що наш світ перестав бути вартим її присутності? Можливо, на землі і в нашому суспільстві все настільки погано, що просто робити вже не достатньо і Тобі потрібно було покликати ще одну заступницю, яка своєю молитвою там у вічності зробить значно більше для нас і для Тебе, ніж могла би зробити справами? Я не знаю, чому це все, і мій обмежений і егоїстичний розум може навести сотню аргументів, чому це мало би бути інакше. Але вірю, що своїм вірним, відданим дітям Ти заважди пропонуєш найкраще, що для них було приготовлено від початку. І може зараз просто нагадуєш нам всім, що вічність є пріоритетом над "найважливішими" земними планами. До зустрічі, Соломійко! 🙏" - публікує слова Олени Кулигіної "Електронна книга скарг України".
Зображення видалено.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка