Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Кривавий обстріл під Зайцевим: Зеленський "взяв ситуацію під контроль" і поїхав у відпустку

28.07.2020 12:47
7968
 
Керівник ЗСУ та заступник керівника Офісу президента поїхали в зону бойових дій на Донбасі, де внаслідок обстрілу напередодні загинув військовий медик. Далі про розвиток подій написала волонтерка.

Ось її слова:

"Эта хронология должна остаться в Истории Украины. А тепер давайте подивимося на події останніх 10 днів у комплексі. 13 липня під Зайцевим гине Дмитро Красногрудь. Евакуаційну групу росіяни цинічно і підло розстрілюють. Групу, яка за домовленостями одягнена у білі каски і бронежилети, якій дали гарантії через ОБСЄ. Розстрілюють із заготовленої засідки. В упор. Вогнем з трьох сторін. Гине медик Микола Ільїн, поранений розвідник Ярослав Журавель залишається на полі бою.
14 липня - Зеленський бере ситуацію "під свій контроль" і... їде у відпустку.
17 липня - терористи передали тіло загиблого Миколи Ільїна. Тіло жорстоко понівечене.
17 липня - прощання з загиблим Дмитром Красногрудем. Зеленський насолоджується життям у відпустці на дачі Хрущова. Ярослав Журавель продовжує десь на спеці стікати кров'ю.
17 липня - штаб ООС повідомляє, що росіяни вкотре відмовили у дозволі на пошук та евакуацію пораненого Ярослава Журавля.
В такому випадку військове керівництво могло почати локальний наступ і під прикриттям артилерії спробувати забрати пораненого. Або варіант-2: чекати на дозвіл росіян. Варіант-3: піднімати скандал, міжнародну спільноту, вимагати. Зеленський мав вибрати.
Але Зеленський у відпустці. Паралельно росіяни розпочинають потужну інформаційно-психологічно операцію. Закидають нас відео і фото понівечених тіл. В тилу люди давно помічені в розхитуванні зради (як от Грачов у Вінниці, що записував звернення ще до Порошенко, через що мав розмови з СБУ не робити так) піднімають типову ще з 2014 року хвилю, що "влада покинула пораненого на полі бою". Йдемо далі.
18 липня - вихідні - стає зрозуміло, що поранений сержант-розвідник Ярослав Журавель помер. 4 дні поранений українець вмирав. Сам. На спеці. Без води і допомоги.
З'являється відео з безпілотника, як Ярослав, поранений, під сонцем, в білій касці, повзе в чагарниках. Зеленському раптом стає необхідно терміново чимось перебити хвилю.
20 липня - Зеленський несподівано перериває відпустку і повертається в Київ.
А 21 липня - на наступний день, ранок, така подія стається - на іншому боці країни міський божевільний захоплює заручників. Вся увага раптом перемикається на шоу. Операцією чомусь керують політики - Аваков і креатівщік Зеленського з ОП, а не одноосібно керівник АТЦ СБУ, як має бути. Зеленський раптом оживає, записує відосіки. Всі слідкують за дебільним шоу з гранатою і подвійним захопленням "терориста". Здивований "терорист" і сам збоку слідкує за захопленням себе.
21 липня - російсько-окупаційні війська віддають тіло померлого Ярослава Журавля.
22 липня - прощання з медиком Миколою Ільїним. Зеленський на похоронах відсутній.
23 липня - прощання з розвідником Ярославом Журавлем. Зеленський відсутній. Зеленський не висловлює навіть співчуття. Зате Зеленський в той же день висловлює співчуття Шабуніну через підпал хати. Не загиблим військовим чи їхнім сім'ям, а якомусь мудаку. А 23 липня Зеленський повідомляє, що домовився з ворогом про чергове перемир'я. Українським військам заборонено вести розвідку. Українським військам заборонено навіть вогонь у відповідь - до особливого наказу вищого керівництва і після довгих процедур. Це повністю порушує Статут і право військового на самозахист. Стає зрозумілим, що весь цей час Зеленський готувався до цих переговорів. Він не бажав їх зривати навіть попри підступне вбивство двох військових, один з яких вмирає в жахливих муках. Зеленський готувався до домоволеностей з ворогом. Росіяни знали, що Зеленський готується до домовленостей з ними. Росіяни йому водили хером по губам, знаючи, що він буде мовчати. Зеленський мовчить.
Він не просто мовчить. Зеленський відпочиває і насолоджується життям. Зеленському терміново треба було чимось перебити негативний фон. І він вигадав сценку. Замість зірвати домовленості у Мінську, замість хоча б їх відкласти по вині ворога, замість підняти міжнародний скандал в ситуації, коли США, ЄС і навіть маленька Хорватія висловили нам співчуття у підступному убивстві медика, Зеленський не робить нічого. А коли росіяни запускають ІПСО, Зеленський робить проти українців власне ІПСО у Луцьку. КонтрІПСО. ШОУ. ОБМАН. Ось це і є "особистий контроль Зеленського". Українець вмирав у жахливих муках. Зеленський це знав. Зеленський у відповідь якось діяв. Його дії ми побачили. Я мрію, щоб ця мразь отримала покарання за це все. Заслужив." - публікує слова Марини Шляпіної "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка