Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Криміногенна ситуація в Україні набирає обертів": МВС та СБУ звинуватили у бездіяльності

27.07.2020 18:49
4345
 
Однією з найгостріших проблем сьогодення є стрімке погіршення криміногенної ситуації в Україні, розгул і безкарність криміналітету. Як результат – беззахисність громадян від злочинних посягань.

Скарга:

"В Конституції України зазначено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю, а утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Оскільки держава має гарантувати захист кожному з нас, вимагаємо від Гаранта Конституції прийняти дії для зменшення рівня криміногенної ситуації в Україні. Статистика криміногенних події дуже невтшіна. Далі лише декі з них: - згвалтування 26 річної жінки у поліцейському відділку в кагарлику. - масова перестрілка у Борисполі за право переділу ринку перевезень - дтп на Обухівській трасі в якій загинула ціла родина - захоплення заручників в автобусі у Луцьку - підпал будинку активіста Шабуніна - розстріл бізнесмена на очах у семирічного сина в Бориспільському районі Київської області Також прошу звернути увагу, що також неналежно розслідуются справи: - вбивство Павла Шеремета - вбивство Каті Гандзюк - самооборона Сергія Стерненко З усіх подій, які відбуваються в Україні, можна зробити висновок, що люди які займають керівні посади в МВС і СБУ не відповідаються викликам часу. Тому ми, народ України, вимагаємо: провести кадрові перестановки і призначити людей, які зможуть подолати криміногенну ситуацію в Україні. звільнити "потужного" міністра Арсена Авакова і призначити особу, яка зможе реформувати поліцію відповідно до запитів суспільста. визначити мету, встановити терміни подолання криміногенної ситуації і взяти від особистий контроль їх виконнання. Заміняти людей нездатних виконувати поставлені цілі. невідкладно подати закони, які посилять покарання і вплинуть на подолання криміногенної ситуації в Україні." - публікує слова Віталія Власюка "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка