Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Крик душі українського заробітчанина: "ви там не здуріли? змушуєте кидати сім'ї, їхати до чужих та бути рабами"

16.08.2019 16:13
3705
 
Житель Ужгорода, який був вимушений їхати на заробітки, кидати сім'ю та кохану, був шокований звісткою про те, що заробітчани повинні будуть платити податок на прибуток державі. Сама країна робить українців справжніми рабами і не прагне створювати кращі умови для життя.

Ось його звернення:

"Я молодий і повний сил чоловік. Про таких, прийнято говорити — майбутнє України. Але чомусь я не потрібен своїй країні. Їй не потрібні фахівці, робітники та люди науки. Заробити на свою квартиру в Україні неможливо, навіть працюючи на кількох роботах. Більше того, щоб купити элементарне – мобільний телефон – потрібно брати кредит.Я Маю вищу освіту і повинен працювати за фахом, ні про що не думаючи і знову ж магістри, спеціалісти і робітники не потрібні моїй країні. А якщо й потрібні, то за копійки… Середня зарплата реально становить 200$. Реальна середня зарплата, а не те, що ліплять по ящику. Залишити свою сім’ю, кохану, друзів, знайомих і взагалі все своє. Коротше працюю по 12 годин у другу зміну. Не важливо в якій країні і ким. Приходжу з такими ж працівниками вночі і трохи рухаю ногами і руками. Тут багато молодих хлопців, які мають дітей і теж знімають квартири. Хоча ми всі різні наші історії зводяться до одного — дітей не нагодуєш патріотизмом, жінці не купиш нічого за любов до своєї країни, а батькам не допоможеш байками про світле завтра. Мене надзвичайно обурила новина про те, що заробітчани повинні будуть платити податок на прибуток. У мене питання – ви там випадково не опупіли? Замість того, щоб зробити робочі місця та гідну зарплату, ви змушуєте людей виїжджати на заводи і відчувати себе там рабами, а в кінці просто збиваєте з них бабки? 20%! Придумано непогано, але ось вам! Не дам нікому ні копійки. Нехай хоч депортують і позбавлять громадянства. Чому я повинен працювати десь, залишивши всіх своїх, щоб вижити, а з мене просять податки? Чому знайти роботу в Польщі або Чехії легше, ніж у моїй країні? Для того, щоб хтось забрав те, що я чесно заробив! І не я один такий. Повірте мені. Я багато де їздив і з багатьма працював, але такого безладу не бачив ніде. Кожен хоче кинути тебе і віджати.Майже всі мої друзі в Штатах, Бельгії, Голландії, Словаччини і так далі … Спочатку їхали туди просто заробити гроші і з грошима зробити бізнес. Хто що — кафе, магазини, мийку… кожному своє. І знаєте що? Хто з ним повернувся! Тому що виявилося, навіть якщо ти чесна людина, яка хоче чесно працювати і давати робочі місця іншим, в цій країні, треба откашлять кожному спиногрызу і в кінці кінців ти залишишся з дустом. При цьому всьому тебе держава, як підприємця, ніяк не підтримує, а тільки вимагає. Саме тому всі вони зі своїм бізнесом не тут, а за бугром. Думайте люди!" - публікує слова Романа "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка