Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Короткі афери: Чому потрібно боятися коротких мобільних номерів?

18.11.2012 11:30
2633
 

Як за допомогою Вашого телефона і короткого номера аферистів, у Вас можна видурити сотні гривень. І Ви навіть не вийдете з дому, а залишитеся без кровних. На які короткі номери краще не телефонувати чи надсилати СМС- повідомлень, читайте далі.

Короткий номер: 4449, 4129, 3354

Один із адміністраторів нашого порталу, вирішив завантажити собі на телефон «Нокію», нових ігор з от цього сайту – game.mob.ua/brands/nokia/.

На диво, все легко завантажилося і навіть без проблем встановилося на апарат. І подивіться, який широкий вибір, це далеко не всі телефони, там, реально, може собі підібрати гру будь-хто і на буль-який телефон.  Але як тільки захотіли пограти, телефон, раптом, самостійно почав відправляти СМС повідомлення на короткий номер 4449.

Звичайно ми дали відбій, але вирішили перевірити, що ж це за короткий номер такий. Як виявилося шахраї з цим номером дружать вже більше 2 років. Цей  же короткий номер 4449 зустрічався  і на сайті гороскопів пише видання «Багнет», - 2012test.ru/goro/test.php

Там перед тим, як отримати інформацію потрібно надсилати відповіді на саме на цей короткий номер 4449. Вони проводячи своє розслідування відповіли більш-як на 10 запитань, звичайно, відправляючи відповіді на короткий номер 4129, а у відповідь отримали «service not found» (англ. - сервис не знайдений).

Але при цьому мобільний рахунок аж ніяк не збільшувався,  а навпаки, поменшало грошей на 53 гривні. На тому  ж таки сайті є альтернативний короткий номер 3354 і вже відомий нам 4449, - туди теж відправляємо ще два повідомлення. Але ні в одному випадку код активацій з цих коротких номерів не прийшов. Таким чином інтернет ресурс тільки на цих журналістах став багатшим на 123 гривні.

Така ж сама ситуація, наприклад, з сайтами які пропонують дізнатися тайну свого прізвища за допомогою їхнього сервісу. Після довгих і нудних введень в поле прізвища, імені, різних незрозумілих запитань по типу: «Де проживали Ваші батьки», «Імена по батькові матері, батька». І після цих введень, як завжди, все, що необхідно, надіслати СМС повідомлення на короткий номер.

При чому маразм таких сайті іноді заходить дуже далеко. Пишуть, що відповівши на 8 коротких запитань Ви отримаєте найповнішу історію родословної. І вона буде 100% вірна -  бо усі дані беруться з засекречених архівів КДБ, які отримати звичайним людям, майже не можливо. Тільки не забудьте надіслати СМС на короткий номер 4449,  3354…

Читайте також: про інші телефонні афери

Що ж робити, якщо СМС надіслали на короткий номер?

На жаль, грошей Вам не повернуть. Але подзвонити в сервіс-центр свого оператора необхідно. Вони повинні прийняти міри щодо цього шахрайського номеру.

Але, може бути так, що на сервісі, яким Ви користувалися було написано, як водиться, маленькими літерами, що вони відповідальності за інформацію, яка надходить в СМС повідомленнях не несуть. Лишень ті, хто надіслав листа на короткий номер. От таким от нехитрим способом, вони можуть зняти із себе відповідальність і надалі працювати.  Різного роду є афери з короткими номерами, уважно читайте умови акції і, краще, зателефонуйте спочатку в центр своєму оператору, а вже потім беріть участь із задоволенням.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка