Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Кому скаржитися на різні структури?

26.11.2012 19:46
4582
 
Життя – непередбачуване. Досить часто виникають проблеми з якими не впоратися самотужки, а кому скаржитися, навіть не знаєш, ми спробуємо допомогти дізнатися кому можна і потрібно скаржитися в різних ситуаціях. По-перше, наш споживацький ресурс – це перша відповідь, кому скаржитися. Ми створені для того, щоб не тільки приймати скарги, а й вирішувати Ваші проблеми, якщо, раптом, журналістам, байдуже до Вашої проблеми, Ваша скарга, яка буде опублікована на нашому ресурсі дасть змогу побачити її, як мінмім на 1000 людей більше, щомісяця - вони можуть допомогти теж. Кому ж скаржитися, якщо не журналістам.

Кому скаржитися на ЖЕК?

Читати: "СКАРГА НА ЖЕК"Структура досить непередбачувана, як і життя. Навіть додзвонитися їм, важко. Якщо Вам не до вподоби скаржитися онлайн – Ви можете написати скаргу на ЖЕК. Теж, потрібно буде озброїтися папірцем і ручкою – така система в нашій країні. І тим паче, керівники ЖЕКу – повинні будуть надати відповідь Вам. Ваша письмова скарга, як від жителя цієї країни регулюється законом «Про звернення громадян». Якщо, раптом, Ви написали не туди – то керівництво, має сказати Вам про це, вказавши до кого потрібно звертатися, хто може вирішити Вашу проблему. Але в законі є певне слово (якщо є можливість), тому надіятися на це не варто. Пишіть керівництву скаргу – він повинен відповісти Вам. Усі заяви, повинні складатися у двох екземплярах. Маючи копію – це вплине на 100% відповідь керівництвом цієї структури. Якщо туди написали, а там ні сном ні духом  - кому скаржитися? Правильно! В прокуратуру. Додаючи копію Вашого звернення вже до нової скарги.

Кому скаржитися на державного виконавця?

Є така професія – відбирати те, що сказав суд, називається вона виконавець. На його неправомірні дії скаржитися потрібно тим, хто вищий за його ранг, наприклад, начальники  відділів  примусового  виконання   рішень   управління державної   виконавчої   служби   Головного   управління   юстиції Міністерства  юстиції  України. Пишемо звичайний лист-звернення з претензією, про те…і про се… Далі чекаємо відповідь.

 Кому скаржитися на керівника/директора?

Є така професія… ;) Є погані є і добрі люди. Якщо у Ви працюєте у великій компанії – Ви можете скаржитися на свого керівника – його керівнику. Звичайно такі скарги не завжди можуть бути  у Вашу користь, бо в результаті закінчиться тим, що Ви будете поганим співробітником або ні… Також слід пам’ятати, що поскаржитися можна й анонімно. Якщо у Вас є тільки один керівник і більше нікого – кому скаржитися тоді? Потрібно йти до в інспекцію по захисту Ваших трудових прав  (044) 234-97-74 (канцелярія)(044) 234-80-84. Якщо вже й там не допомогли , що ж – міняйте роботу…

Скарга на батьків, кому скаржитися?

З будь-яких питань телефонуйте по телефону довіри 515-23-74 (з 9-ї до 21-ї години).

Кому скаржитися на сусідів?

Є багато причин, коли можна поскаржитися на сусідів. Наприклад - він виставляє сміття за двері в коридор. Вам це заважає, здавалося б кому скаржитися? А все просто: всі підпорядковуються закону. І от в тридцятій статті житлового кодексу мова йде про такі випадки. Всі, хто живе разом - підпорядковуються цьому кодексу. Якщо вже так сталося, що нерви не витримують  - телефонуємо в міліцію, нехай встановлюють порушення. А потім телефонуємо в ЖЕК - скаржимося туди. Перший раз - обійдеться попередженням вдруге, буде вже штраф. Щодо куріння в будинках, на прольотах, наприклад - викликаємо міліцію, в країні вже діє закон і правопорушнику можуть виписати, не по самі помідори, але штраф точно. Якщо не знайшли відповіді на запитання «кому скаржитися?», напишіть в коментарях про це – ми дамо відповідь!
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка