Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Хюндай тебе знає. Чому швидкісні потяги не курсують на захід України?

24.07.2014 10:45
6963
 
Тільки до Львова жителі заходу можуть добратися швидко. Далі доведеться насолоджуватися комфортабельною електричкою з СРСР. На «Електрононну книгу скарг України» написала наша читачка з тернополя Ганна Яковенко, вона стурбована тим, що новий маршрут швидкісного поїзду «Інтерсіті+» проклали до східного регіону, а про західні, чомусь забули. «Кореспондент, що вів репортаж, акцентував наприкінці сюжету, ЩО президент ПОЧУВ ДОНБАС, а Не Тернопіль, та спрямував потяги підвищенної комфортності туди, щоб допомогти.. КОМУ, ТИМ, ХТО ПРОГАВИВ СВІДОМО СВОЮ ЗЕМЛЮ!???», - пише Ганна. Звичайно, ми розуміємо, що зараз на хвилі східних подій – можливо, вигідніше для рейтингу працювати саме з тими регіонами. Але, скільки часу доведеться чекати комфорт жителям заходу?НАГАДАЄМО: 22 липня до Слав’янська, Краматорська і Дружковки запустили Hyundai.Цікаво, що до Слав’янська з Києва 651 кілометр, до Краматорська 622 кілометри, а до Тернополя! 485 кілометрів. І дійсно, чому б не прокласти маршрут із можливістю Тернопільчанам користуватися «Інтерсіті+» не їдучи до Львова? Адже Тернопіль, в принципі, по дорозі до Львова.

map-hyunday

Ще одне проблемне питання - це комфорт для жителів Закарпатської області. Хюндаї туди взагалі не доїжджають. Закарпатці переконані, що це через прокладені колії, які серпантином оминають гори. Там, начебто, швидкісний поїзд не може розігнатися. АЛЕ! Сьогодні в швидкісних поїздах, які курсують до Львова постійно транслюється реклама курорту в Трускавцях. І навіть сам поїзд називається «Дарниця-Трускавець», тобто курсує він безпосередньо до курортного містечка. Журналісти «Електронної книги скарг України» поцікавилися скільки ж кілометрів залишається до Ужгорода від Трускавця, і порівняли дорогу, яка показана на карті. Були здивовані всього-на-всього 176 кілометрів, а дорога, чомусь, так само хвиляста, як і до Закарпаття. Тобто близько 1.5 години їзди на швидкісному поїзді, і нехай закладаємо ще півгодини, на ті «важкі, хвилясті» місця, які на думку попередньої влади, що зовсім не дбала про західні регіони, стали причиною недоїзду Хюндаїв до Ужгорода.

map-hyunday-2

Але, якщо важко дібратися до найзахіднішого міста, то можна розглянути варіант подачі «Інтерсіті+» і до Мукачево, наприклад. З трускавця до Мукачево – 189 кілометрів. І дорога начебто нічим не відрізняється від тієї, яка була з Києва до Трускавця.map-hyunday-3Тим часом журналісти «Електронної книги скарг України» спробували добиратися на «швидкісному» поїзді із Ужгорода до Львова. Квиток в перший клас на цьому поїзді коштує 53 гривні. Важко передати той комфорт, з яким довелося зіштовхнутися. В кріслах, в яких було б зручно їздити тільки двом особам – розмістили трьох. Перед вами ще троє. Поїзд зупиняється майже на усіх станціях. Туалети смердять. Це не швидкісний поїзд – це звичайна електричка. В якій звичайні люди із задоволенням можуть навіть курити. Раніше було зрозуміло, що експреси будуть їздити тільки по тих місцях, в яких проводитиметься чемпіонат Євро 2012. Якщо шукати постійно причини – то дійсно, їх можна знайти, але журналісти «Електронної книги скарг України» переконані, що краще шукати не відмовки, а позитивний результат. Тим паче, що один поїзд, який заїжджатиме щодня до Закарпатської області зможе привозити сотні туристів, які будуть задоволені краєвидами тих місць, а додатково це принесе прибуток Закарпатській області, що збільшить її потенціал на глобальній мапі України.

І якщо зараз на сході додають до маршруту нові міста – то є резонним запитання – чому забули про Тернопіль, чому забули про Мукачево і Ужгород?

  [poll id="6"]
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка