Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Хамство українського консула в Австралії

23.06.2016 11:11
3493
 

До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що зіткнулась з хамством та нерозумінням з боку українського консула.

"Доброго дня, мене звати Наталія - 23 роки, від недавна живу в Австралії. Цей край і люди дуже ввічливі і приємні, завжди раді допомогти.

На мій превеликий жаль довелось мені поспілкуватись також з українським консулом (Kulinich Mykola (Ambassador of Ukraine in Australia)), розмова з котрим мене просто "вибила з ніг".

Для деяких процедур пов'язаних з візою мені була потрібна довідка про несудимість з України. Посольство Австралії повідомило мене, що в цій справі може допомогти мені наше українське посольство. Звернулась я туди, а пізніше пожаліла  про свій вчинок, і не тільки я.

Спершу ми вислали e-mail з запитанням про те, як ми можемо отримати цю довідку,пройшов тиждень, а відповіді не було, дзвонили кілька разів-нічого. Опісля, ми з моїм чоловіком звернулись до професійної фірми котра допомогла отримали довідку з України (2 дні на отримання +1 день переклад довідки), але  як пізніше виявилось  довідка повинна робитись через посольство України.

Мій чоловік за енним разом (дзвонив багато раз - відповіді не було, а після обіду по годині 14.00 дзвонити марно,хоч і "працюють" до 18:00),додзвонився до консульства і запитав,на чому полягає різниця довідки отриманої з України і довідкою виданою через консульство; відповідь була "я не знаю", на кілька схожих питань консул відповів так само тільки з повишеним голосом і поклав слухавку.

Сьогодні задзвонила я і записала нашу розмову з консулом. При розмові вживав образливих слів, таких як:"боловкаєте","який бред".Також сказав таку фразу, яку я не зовсім зрозуміла : "Ми відсилаємо запит до Міністерства Внутрішніх Справ,якщо обставини негативні, ми видаємо довідку про те, що ви до кримінальної відповідальності на території України не притягувалися".

Думаю що цю інформація може бути цікавою для україньців. Я справді дуже люблю подорожувати,була в багатьох країнах світу але такого хамства ще не зустрічала. Якщо маєте якісь питання прошу без вагань писати. Запис який я зробила можу також прислати.

Додаткова інформація про особу, яку я описала: Kulinich Mykola ( Ambassador of Ukraine in Australia)."

Контакт для журналістів:

[sociallocker id=10854]e-mail.: natali.leheta@gmail.comskype:leheta_n tel. :+61420690621[/sociallocker]

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка