Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Історія зіпсованого відпочинку: невже туроператор JoinUp дурить клиєнтів?

04.10.2017 18:29
5257
 
До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка стала жертвою махінацій туроператора JoinUp. За словами жінки, фірма продає тури в одні готелі, а по факту заселяє в інші, "нижчі за класом".

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Туроператор JoinUp обманює клієнтів, продає тури в одні готелі, а по факту заселяє в інші, набагато нижчі за класом, або пропонує доплатити по 100 доларів і заселяють в “кращий” готель. Я купила через туристичну фірму тур до Туреччини, у місто Бодрум, готель Ayaz Aqua з 18.09.2017 по 25.09.2017, документи отримала 13.09.2017. В  аеропорту Бодрума представник JoinUp на ім'я Ярослав, повідомив, що готель Ayaz Aqua не працює і закрився тиждень тому, тобто 10.09.2017,  підтверджуючі документи я отримала 13.09.2017 - не сходиться. Крім того, моя мама з 17.09.2017 знаходилась у тому готелі, тому я мала змогу особисто поспілкуватися із менеджером готелю,  який і гадки не мав про те, що хтось мав до нього заселитися. До того ж, зі мною у літаку було ще 26 людей, які теж купили тур у цей готель і мали на руках такі ж підтверджуючі документи. Як би там не було, десь біля другої години інший представник JoinUp, Тельман, привіз мене у готель Ayaz Aqua, менеджер сказав, що він поки не має вільних номерів, тому я зупинилася у номері мами. Окремий номер мені надали 21.09.2017. У той же день я звернулась до адміністратора готелю за підтверджуючими документами і отримала відмову, бо за його словами, якщо він їх видасть, то JoinUp буде вимагати компенсацію від нього, але ж він не причому. Так не повинно бути, компанія має відшкодувати усім, кого обманює і взагалі припинити діяльність. Підтверджуючі документи додаю", — пише жінка. [sociallocker id=10854]belimenko21@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка