Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Інспектор ДАІ підробив протокол

10.12.2015 21:13
1734
 

До "Електронної книги скарг України " написав читач Віталій. Він стверджує, що інспектор ДАІ навмисно зупинив його та звинуватив у тому, що він знаходиться у стані наркотичного сп'яніння та підробив протокол.

Ось його лист:

"На мене три місяці тому інспектор ДАІ Запоріжжя Косянов Олександр Сергійович, нагрудний жетон ЗП0213 сфальсифікував матеріал за ст. 130 КУПАП (відмова від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп'яніння), було кілька засідань у суді, в підсумку, суд визнав мене не винним. (що доводить, що інспектор діяв протиправно). Не дивлячись на те, що йде реформа, міліція тепер поліція, він так і далі працює безкарно, роблячи невинних людей винуватими за відмову платити, чи вимоги від нього законності дій (в моєму випадку), а винуватих відпускає за певну суму грошей. Історія така. Я їхав спокійно на авто, нічого не порушував, нікого не чіпав. Мене зупинили без причинно, без причинно провели обшук авто, і без підстав висунули підозру, що я перебуваю в наркотичному сп'янінні, даїшник сказав, що необхідно їхати в наркологічний диспансер. При цьому він сказав, що зможе поїхати зі мною десь через півгодини. Також пояснив, що там ми проведемо близько години плюс годину на дорогу в обидва напрямки. Своїми словами він хотів дати мені зрозуміти, що незважаючи на те, що я не в чому не винен, я витрачу 3-4 години свого часу доводячи свою правоту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правоохоронці покривають незаконне заволодіння землею

Бачачи, що даішник тягне час, я викликав слідчу оперативну групу з 102, яка приїхала, зафіксувала факт мого звернення. Коли даішник дізнався, що я викликав СОГ, в цей час до їхнього приїзду він склав протокол (а по суті сфальсифікував матеріал, що вже факт) відносно мене, що я нібито відмовився від проходження мед. огляду. Дана стаття, за якою він хотів мене притягти, передбачала вилучення прав на пів року, або штраф 3-4 тис. грн. Було два засідання суду, на які той самий даішник не з'являвся (а в принципі навіщо, потрібно ж збирати гроші на переатестацію в "нову поліцію"). Після другого засідання, суддя сказала, що закриває справу, так як мою провину неможливо довести, і так як протокол, який був складений, в ньому були виявлені "підчищення, і безліч виправлень", а компакт-диск нібито з відео доказами який відправив даішник в суд виявився порожній (що не дивно, тому що я не відмовлявся), водійське посвідчення після складання протоколу дішник у мене не вилучив (хоча за процедурою повинні були забрати і відсторонити мене від подальшого управління т/з), але цього зроблено не було, по суті дозволили "п'яному наркоману" подальший рух. Ось такі кадри, які без підстав, незаконно роблять невинних людей винуватими - потрапляю в нову поліцію та безкарно діють в супереч закону."

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка