Ректору, директору, голові ВР загалом, на кого направляється
громадьский запит, вказуєте у цьому полі.
Існує практика, що у це поле, вписуєються такий витяг. Це неодмінно надасть громадському запиту вагомості, але зверніть увагу чи необхідно Вам вписувати наступну інформацію у Ваш громадський запит, якщо ні - переходьте одразу до слів "ГРОМАДСЬКИЙ ЗАПИТ".
Відповідно із указом Президента Укарїни від 15 вересня 2005 року №127/2005 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" постанови КМУ від 5 листопада 2006р. "Про затвердження порядку сприяння проведенню експертизи діяльності органів виконавчої влади та органів місцевоого самоврядування"
ГРОМАДЬСКИЙ ЗАПИТ
Почніть писати цей запит із слів вдячності. Типу: "Користуючись нагодою висловлюємо свою повагу...тощо", а вже потім переходьте до суті проблеми. Як правильно писати такого роду листи, можете почитати попередню статтю.
Після описаної проблеми в запиті, можна окремим рядочком виписати конкретно, що Вам потрібно. Наприклад, "Просимо:..."
Дата, не забудьте вказати контактний номер телефону. Або адресу де Ви проживаєте. Напрявляєте громадський запит у відповідну структури, на факс чи е-мейл. Відповідно до закону його мають розглянути і дати відповідь протягом 5 днів з моменту отримання запиту.
П.І.Б. Підпис.