Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Готель "Гайки" у Житомирі, з відзнакою від Ревізора, не відповідає заявленним стандартам

20.09.2019 14:14
2280
 
Наш читач звернувся зі скаргою на готельно-ресторанний комплекс "Гайки", що знаходиться у місті Житомирі. Як клієнт готелю, чоловік детально описав мінуси закладу та заявив, що з відзнакою від Ревізора, готель не відповідає заявленним стандартам.

Ось що він написав:

"Отель "Гайки" в Житомире с табличкой от Ревизора совсем не соответствует заявленным стандартам. 1. Большой номер, довольно чистый, исключая место под столом и несколько других труднодоступных; ДАЛЕЕ ОДНИ СПЛОШНЫЕ МИНУСЫ: 2.Приехали - платная автостоянка больше похожа на покинутую стройплощадку, были даже сомнения стоит ли оставлять авто, но выбора не было; 3.Вход в отель - указатель "Дзвонити" указывает на вырванный с мясом "дзвоник" с оголенными проводами; 4.Ресторан - первая страница меню - расценки на бой посуды, видимо постояльцы и аборигены гуляют здесь в стиле "Дикого Запада"; 5.В номере, заказанном на троих - стул - 1 (!), халат банный - 1 (!), стаканы - 2 (?), принесли по требованию; 6. Нет чайника, чая, кофе, зубных щеток (сказали возможно за отдельную плату (?)); 7. Гель для душа в микроскопических пакетиках, не вполне понятно, на какую часть тела рассчитано, с явным запахом хозяйственного мылы, пришлось использовать свой; 8. Белье чистое, но давно не белое, видимо с посещения "РЕВИЗОРА" в 2015 году, более ничего не обновлялось, как и многое в номерах; 9.На 4 небольших балкона - 1 (!) противомоскитная сетка со щелями меджду ней и рамой в палец как минимум, и наличием большого количества комаров между сеткой и балконной дверью, фактически уже в номере; 10. Поломанные розетки и тумбочки без задних стенок, убитое покрытие на балконах, кондиционер в одной комнате из двух только(!), с неработающим пультом. 11. Шумоизоляция нулевая Финальный итог - не соответствует заявленным стандартам и цене, уровень бюджетного хостела для невзыскательных клиентов." - публікує слова Дмитра "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка