Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Foxmart затягує час, щоб гарантійний термін сплив

29.05.2014 11:30
2387
 
Лист від читача про можливе шахрайство в мережі Foxmart На "Електронну книгу скарг України" написав Єгор Малець, його протримали в сервісному центрі 1.5 годин, але звідти пішов не задоволений - прохання по ремонту виробу залишилося лишень проханням.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

"Я, споживач продукції, придбаної в магазині Foxmart, заявляю про порушення закону "Про захист прав споживачів" у сервісному центрі за адресою вул. Русанівська набережна, 20 (м. Київ). Так, особа, яка працювала з клієнтом (зі мною) виявилась некомпетентною щодо мого прохання, згідно ст. 9 п. 1 закону "Про захист прав споживачів". Я мав неприємний досвід перебування протягом 1,5 години в сервісному центрі цієї компанії, де мене, протягом вказаного вище часу, намагалися заплутати у законодавстві України, не виконуючи його."
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Власний досвід: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”"
Єгор надав відео, на якому і дійсно працівники сервісного ценру не можуть підтвердити чи спростувати інформацію про те, що протягом півтори години у споживача не приймали планшет.Наразі не знаю що робити. Як варіант, звернутися до суду, щодо відшкодування за ст. 23 п. 1 вище згаданого закону." Єгору надали відписку, мовляв, звернувся до сервісного центру після його закриття.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ВЛАСНИЙ ДОСВІД: Як розвели на фотоапарат покупці зі “Сландо”"
Написав у форму підтримки, розташовану на офіційному сайті. У зверненні, зокрема, покладаюсь на компетентність керівника, щодо покарання згаданого у прикріплених матеріалах працівника вищезгаданого сервісного центру (штраф, або звільнення, інше покарання подібного роду) за невиконання службових обов`язків, що призвело до порушення законодавства. Попросив якнайшвидше розглянути це порушення і надіслати письмові вибачення на мою електронну адресу. На поточний день (27.05.2014) мені знову відмовлено, уже конкретно і за неіснуючими (за законом) причинами. Написав заяву, поки що сподіваюсь, що доб`юсь свого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як з картки Приватбанк шахраї знімають гроші"
Однак, співробітники сервісного центру, скоріше за все, спеціально намагаються затягувати час (для скорішого закінчення 14-денного терміну, який встановлений законом), зокрема при прийнятті заяви неоднократно наголошували, що вона, за законом, може бути розглянута протягом 7 днів. 27.05.2014 Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка