Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Елітні квіти життя. Щоб вдягнути дитину готуйте півзарплати

24.04.2014 11:19
2416
 
Журналісти "Електронної книги скарг України" підрахували вартість екіпірування дитини в магазинах. Діти – квіти життя, але, судячи з цін на дитячий одяг, квіти елітні. Високі ціни чекають на батьків у магазинах одягу. Чому родинам треба готуватись не лише морально до виховання чада, але і матеріально до його вдягання? Скільки коштуватиме вбрати малого? Чому ціни на дитячий одяг настільки відрізняються від вартості речей для дорослих?

Готуйте 1.5. тисяч гривень до народження дитини.

Майбутнім батькам доведеться викласти близько 1,5 тисячі гривень на одяг ще до пологів. Гроші підуть на десяток кофтинок, костюмчиків, шкарпеток, повзунків. Але, це тільки початок, щоб зігріти малюка доведеться охолодити гаманець. Наступним, що може знадобитися у холодні пори року, стане верхній одяг. Наприклад, необхідний кожному малюку комбінезон на вівчині коштуватиме батькам в середньому 500-800 гривень.

Взуття по 1500 тисячі гривень і 400, що краще? 

Дитяче взуття коштує в середньому 400 гривень, але виробники такого дешевого взуття зазвичай розташовані в Китаї. Якщо захочеться італійського взуття - воно обходиться для дитини від 900 до 1500 гривень.

Експерти відмічають, що краще не скупитися на дешеве взуття, адже саме в юному віці формуються ніжки у дитини, а Китайці рідко дбають про правильну форму ноги, більше заморочуються ціновою політикою - здешевлюючи матеріали, вставляючи устілки, які можуть погано впливати на форму ніг в майбутному.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дітей труять барвниками. МОЗу байдуже. 41 продукт не для дітей"
До того ж, бажано, аби в малюка було 2-3 пари на сезон. Оновлювати гардероб треба не лише кожного сезону, але в середньому раз на два-три тижні. Докуповувати доведеться штанці (середня вартість складає 60 гривень), кофтинки (близько 40 гривень), бодіки (в середньому 90 гривень), костюмчики (близько 80 гривень), шкарпетки (30-40 гривень).

ЧОМУ ВИСОКІ ЦІНИ? 

Високі ціни на дитячий одяг можна пояснити декількома причинами. Дитячий одяг виготовляють з натуральних тканин. «Якісне не може коштувати дешево», – говорить консультант в одному з дитячих магазинів. Батьки ж вбачають причину високих цін у бажанні виробників нажитися на дітях. «Вони знають психологію батьків, які не хочуть економити на своєму рідному. Кожна мама хоче, аби її дитинка була вбрана у все красиве», – говорить  молода мама Оксана. Та ж при цьому батьки побоюються купувати дешевий одяг. Погляд на недорогу ціну часто викликає підозру покупців у якості одягу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Таємний покупець: Перевіряємо ресторан "Casta" на печерську"
Діти – не лише квіти для батьків, але і цвіт нації. Тому родинам треба готуватись до значних витрат, які у місяць часто сягають половину середньої заробітної плати по країні. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка