Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Домушники. Як працюють квартині злодії?

30.10.2012 17:01
6334
 

Як можуть забратися у Вашу квартиру шахраї навіть не маючи ключів?  Вікна для них не перепона, навіть залізні двері не гарантують безпеки. Хоч одчиняйте двері самі. Як вберегтися від домушників читайте далі.За статистикою найменше одчиняють залізні двері. Чомусь у домушників вони не користуються великим попитом.

Які двері допоможуть?

Фахівці радять ставити двері так, щоб вони відчинялися в бік коридору, а не квартири. Бо бувають випадки, коли їх просто можуть вибити – це один із найлегших методів, як можуть забратися у вашу квартиру. Одчинять двері і за допомогою спеціальної відмички. Має вона ось такий вигляд і придбати її, повірте, немає проблем.

Який потрібен замок?

Щоб нею відкрити замок, будь-якої складності, потрібно всього пара хвилин. Радять ставити замок сувальдного типу, має він ось такий вигляд.

Він не гарантує, що злодюжка не зможе  одчинити двері з таким замком, але, те, що він може його затримати – однозначно.Як домушники слідкують за Вами.У шахраїв є невідмовний метод, за яким вони дізнаються, чи є хазяїн вдома. Вони встромляють між дверима і їхньою рамою папірчину, і як тільки ви їх відчинете – ця папірчина випаде.

Коли вони прийдуть перевіряти квартири, побачивши її на підлозі – подзвонять, якщо ніхто не відчинятиме – спробують це зробити самотужки. Тому, якщо помітили під дверима, папірець, або, наприклад, сірника, - краще викличте міліцію. Береженого Бог береже.

Домофони чи консьєржи - не перепона для домушника

Здавалося б під’їзд може бути під охороною пильної консьєржки або двері зачинаються на магнітний замок. Та для домушника найлегше обійти – це двері на магніті. Він може зателефонувати в будь-яку квартиру представитися будь-ким і спокійно пробратися всередину. Жителі самі одчинять йому двері.  З консьєржкою – буде важче, якщо і  зайде в середину будинку, то вже вийти з, наприклад, телевізором - не зможе, доведеться або через вікно, або обмежитися грішми чи золотом.

Хвіртка впустить

Останнім часом у домушників  з’являються все елегантніші методи пролазання в чужі квартири. Наприклад під виглядом висотників. На них мало хто звертає уваги – але саме це і потрібно злодіям. Експерти відмічають, що вікна, які залишають на провітрювання відчиняються на раз і пробратися всередину квартири – буде, навіть легше, ніж за домогою відмичок.  Вікно можуть і просто вибити. Щоб було менше звуку, на вікна, попередньо, наклеюється звичайна газета. І коли його будуть вибивати – вони затримає скло.

Проти лому немає прийому

Загратовані вікна можуть врятувати від несанкціонованого проникнення. Можливо, але не завжди. Екс-крадії, кажуть, що такі грати  одчиняються важче ніж двері, але за допомогою лома – це можна зробити. Коли не витрачаєтеся на захист житла, фахівці радять принаймні не спокушати злочинців, лишаючи відчиненими вікна.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка