Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Договір на встановлення балкона з шахраями

05.12.2016 12:40
2985
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Ірина, яка стверджує, що протягом 31-го робочога дня, не отримала замовлений балкон.
"Моя мати, Ільяшенко В.О., 30 серпня 2016 р. підписала договір на виготовлення та установку ПВХ конструкції балкону. Договір ВА/SP-0021 від 30 серпня 2016 р. був укладений з ФОП Франчук Г.О., ідентифікаційний код 3234014409, офіс якої розташований за адресою м. Запоріжжя, вул. Академіка Чабаненко 11. ФОП Франчук Г.О. є представником у м. Запоріжжя заводу Stekloplast, розташованого за адресою м. Дніпропетровськ, пр. Героїв Сталінграду 148; головний офіс за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Артема 91, тел. 056 370 75 77, сайт http://stekloplast.ua.
Загальна сума, яку вона передала виконавцю за договором, складає 8551 грн. 44 коп. На цей час моя мати не отримала виріб за цим договором, хоча виконавець повинен був передати виріб у власність протягом 31 робочого дня, які минули 12 жовтня 2016 р. я розмовляла з представниками ФОП Франчук за тел. 067 327 75 57 та заводу Stekloplast за тел. 067 639 01 70.
Також я залишала скаргу на сайті http://stekloplast.ua та зверталася до власниці заводу Наталі Єремєєвої через її сторінку у Фейсбук, на що не отримала жодної відповіді. На підставі викладеного впевнена, що діяння ФОП Франчук Г.О. мають ознаки злочину "шахрайство", за який відповідно до ч. 1 ст. 190 КК України передбачена кримінальна відповідальність.
27 жовтня моя мати віднесла заяву в поліцію Начальнику Вільнянського райвідділу ГУМВС України в Запорізькій області (Запорізька обл., м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 17Гелетію Ярославу Анатолійовичу. Заяву прийняли, зареєстрували і вчора, 28.11.16, коли моя мати пішла до відділку, дали їй відповідь, що не вбачають в діях ФОП Франчук Г.О. злочинних дій.
Прошу вас порадити, що мені робити в цій ситуації, оскільки ФОП Франчук Г.О. є відомою шахрайкою в Запоріжжі і моя мати не є єдиною потерпілою від її шахрайських дій. Про це мені повідомили в комітеті захисту прав споживачів Запоріжжя. Наша бездіяльність призводить до того, що такі шахраї живуть за рахунок найбільш незахищеної категорії громадян - пенсіонерів."
Скаржник може надати додаткову інформацію.
Контакт для журналістів:
[sociallocker id=10854]irinakovalova.kovalova@gmail.com[/sociallocker]
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка