Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Дівчина отримала 19 ножових поранень від колишнього хлопця та боїться, що він може уникнути покарання

16.09.2019 18:31
4927
 
Молода дівчина стала жертвою жахливих тортур з боку колишнього хлопця, який ледь не відправив її на тей світ. Авторка скарги була шокована вироком суду та тепер боїться, що вбивця може уникнути покарання, а за замах на вбивство всі просто забудуть. Вона надіслала фотодокази свого понівеченого стану.

І ось що вона пише:

"Я, потерпевшая Бурдейная Ольга Вадимовна, прошу у Вас помощи! 14.06.19 на меня было совершено покушение на убийство (статья 115) моим бывшим молодым человеком (Дудин Алексей Владимирович, 1997 года рождения), нанесшим мне 19 ножевых ранений. Я получила глубокое ранение в шею, в область спины, рук, лица, порезанное ухо, пробитое легкое. Благодаря помощи случайных прохожих я осталась жива. Виновник был взят в СИЗО. На первом судебном слушании ( 12.09.19) судья избрал меру пресечения - выпустить подсудимого под домашний арест круглосуточно до следующих судебных разбирательств. Я считаю, это решение неправильным. Боюсь, что оказавшись на воле подсудимый может угрожать моей жизни и моей семье. Нет гарантий что он выйдет из дома или не сбежит из города. Я молодая девушка, перенёсшая жестокость, физическую боль и психологическую травму, надеялась на справедливое решение судей, но столкнулась с черствостью, продажностью и несправедливостью "блюстителей закона". Моей боли и разочарованию нет предела. Волей случая я оказалась жива, хотя была на волосинке от смерти. У меня возникает вопрос: если покушение на убийство карается трехмесячным пребыванием в СИЗО, а затем домашним арестом, то какова цена человеческой жизни в нашей стране? Я обращаюсь с просьбой о помощи, веря, что моя горькая история найдет живой отклик в вашем сердце. Распространение информации в целях изменить дальнейшее решение суда." - публікує слова Ольги "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка