Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Дитину бійця АТО попри закон не взяли на безкоштовний відпочинок (СПРОСТОВАНО)

15.06.2015 14:17
1824
 
До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її дитину, не відправлять відпочивати – оскільки бюрократії з’їла сама себе.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:[sociallocker id="10854"] kerija@meta.ua[/sociallocker] "Я Лайтер Оксана Омелянівна , в мене є скарга на відділ освіти Волинськоїобласті. Не знаю як правильно це сформулювати, просто дуже обідно. В травні зі школи в якій вчаться мої діти ( 11 і 12 років) подзвонили сказавши, що прийшла заявка від відділу освіти на підтвердження отримання путівок на оздоровлення дітей, батьки яких були чи є в зоні АТО. Принести довідку. Мій чоловік в зоні АТО з січня цього року і до тепер перебуває там недалеко від Донецького аеропорту, довідку, яка це підтверджує я надала керівництву школи, вони відправили документи в відділ освіти. 10.06.15 подзвонили зі школи сказали, що путівки вже розподілені поїдьте в Луцьк, візьміть документи і отримайте на місці путівки, причому терміново - так як заїзд в табір ім. Кошового в с. Дачне вже 16.06 2015року. Приїхавши повказаній адресі і майже заповнивши анкети дітей, в кабінет зайшла якасьжінка і глянувши на папери сказала, що нам путівки не положені.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "101 спосіб зайняти дітей влітку, не витративши ні копійки"Відмову пояснила тим, що діти навчаючись в школі с.Піддубці (Луцький р-н), живуть через вулицю від с. Піддубці в С. Вишнів (а це вже Ківерцівський р-н), а тим більше прописані в смт. Цумань. Як мені сказали "вони не наші", вам в Ківерцівську адміністрацію, та туди не йдіть там всі путівки давнорозібрали. Я з’їздила ще в Ківерці, де довго не могла дочекатись працівника 2го кабінету після обіду. Ця жіночка навіть не представившись, що ви хочетепутівок не має, на питання, як відбувалося це розподілення, чи якоздоровити дітей, якщо вони підпадають під пільгову категорію, мені сказали перше, що винна - я,так як треба бігати,шукати – де саме не пояснили, сказали тільки, що інформація була в ІНТЕРНЕТІ (без будь- якогоуточнення де саме,на якому сайті, і як саме за цим можна слідкувати), апотім ця жіночка дійшла висновку, що винна школа так як неправильно подаладані. Мені дуже цікаво, хто поїде на оздоровлення взамін моїх дітей, які були в списках на оздоровлення, так як при мені перед заповненням заяви їх перевіряли і чому деякі діти як діти, а мої чомусь "нічийні" , державні органи вони зовсім не цікавлять і оздоровлення їм зовсім і не потрібно. А ці державні служби навіть не хочуть пояснити, хто повинен опіковуватися вцьому випадку цими дітьми! "

СПРОСТУВАННЯ:

"Вся проблема в нас в тому, що поради і відмови дають ті, хто не може по своїх службових обов*Язках це робити. Мені довго морочили голову і посилали по кабінетах. Та коли я попала до виконувача обов"язків , так як начальник відділу Луцького освіти зараз в відпусці він вислухав мою проблему і діти зараз в таборі. 
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка