Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Директор Бердянської мережі магазинів «Yabloki» накинувся на покупців (ВІДЕО)

02.08.2017 16:18
1993
 
В останній час по радіо можна почути численні реклами про магазин «Yabloki», в яких продають  сертифіковані в Україні айфони. Не зацікавитись цією сміливою заявою було досить складно. Перше знайомство з мережею магазинів відбулося під час літнього відпочинку у м.Бердянськ. Це був невеличкий «острівець» у ТРК «Delmar» у тому ж місті.  Продавчиня була  привітною та відкритою, намагалася відповісти на усі питання. Вона принесла запакований телефон, але наліпок з описом українською мовою та знаку УкрСепро (Гост) не було, що вказувало на те, що даний гаджет  не був сертифікований в Україні. Дівчина запропонувала подзвонити на гарячу лінію для отримання відповідей на хвилюючі нас запитання. Ми вирішили продовжити знайомство з мережею магазинів та все ж таки дізнатися, чи насправді айфони сертифіковані? Тому завітали до магазину у рідному Дніпрі у «Мост-сіті». Консультант привітав нас усміхнувшись, був привітним і досить швидко відгукнувся на наше звернення. Коли він повернувся із коробкою зі смартфоном в руках, то здався нам трішки стурбованим та заклопотаним, навіть можна сказати знервованим. На усі наші слова Ярослав відповідав тільки те, що усі претензії ми можемо викласти у письмовому вигляді директору магазину. І більше того, взагалі не чув, що у нас є будь-які претензії: айфон дійсно мав  гарантійний талон ASBIS, опис українською мовою та знак УкрСепро. І в той момент, коли розмова з консультантом завершувалася нас перебив якийсь незрозумілий чоловік. Сказав, що ми знаходимось на його території, почав вимагати щоб ми представились та вийшли з магазину, потім почав кидатися, нецензурно лаятися та виштовхувати з магазину, не звертаючи уваги на маленьку дитину поруч. Ярослав (консультант) сказав нам, що це його керівник і він нічого не може з ним зробити, пізніше почав окликати його, сказавши « Стас, это провокация». Ми одразу почали викликати наряд поліції. Під час очікування правоохоронців на  нас почала кидатися жінка без бейджу, яка після того, що сталося спілкувалась із співробітниками «Yabloki». Вона вела себе неадекватно: билася, лаялась, показувала образливі жести, принижувала честь та гідність відвідувачів ТРЦ «Мост-Сіті». Для забезпечення власної безпеки ми вийшли з ТРЦ до приїзду поліції. Коли патрульні почали запитувати в Ярослава, що то був за чоловік, то він сказав, що помилився та переплутав його з іншою людиною, і взагалі його не знає. Неадекватну жінку ми побачили у магазині  «Nike», і вирішили написати своє вроження про неї у книзі відгуків та пропозицій магазину. Ми були обурені такою поведінкою співробітника міжнародної мережі магазинів, яка кидалася на оточуючих людей.Наприкінці хочу сказати, що ми дуже розчаровані, що люди, які не можуть контролювати себе працюють у магазинах та є їх обличчям. Через таке «обличчя»  магазини досить скоро розгублять усіх своїх покупців.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка