Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Десяток будинків позбавили води

07.09.2015 23:12
1493
 

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Надія, вона переконує, що в Кривому Розі десяток будинків лишили в спеку без води.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]Заєць Надія Володимирівна, місто Кривий Ріг, Центально-Міський район, вулиця Кіровоградська, 74, newton3828@mail.ru [/sociallocker]

"Хочу розповісти про те, як наша місцева влада реагує на потреби городян у аварійних ситуаціях. Усі ми потерпаємо від спеки і зрозуміло, що є велика потреба у воді. А на нашій вулиці ціле літо з водою проблеми, і 4-го вересня після чегової аварії на трубопроводі приїхала аврійна машина та без попередження, не давши зробити запасів води, перекрила воду на два дні вихідних.Заявивши: приходьте до нас після вихідних, заплатите за ремонт, тоді дамо воду. Виникає питання, а за що платити?! Аварія трапилася на магістральному трубопроводі, а це власність нашого «Міськводоканалу».І тут виявляється, що користуємося ми водою все життя з неіснуючоі труби. Кожного місяця нам виставляють сумми до сплати за спожиту воду,а трубопроводу не існує. Нам тепер, щоб офіційно підключити воду, пропонують замовити проект, потім зроблять перепідключення, а до того часу сидіть, люди, без води.Цікаво реагують служби, які теоритично створені вирішувати проблеми з забезпечення нормального життя мешканців міста. Телефонуєш на так звану «гарячу лінію» району - відфутболюють (іншого слова підхожого немає) на «Міськводоканал»; телефонуємо на «гарячу лінію» Міськвиконкому - та ж сама історія. І не тільки байдужі до того, що при температурі повітря 36 градусів спеки десяток будинків залишили без води невідомо на скільки, ще й розмовляють не те, що неввічливо, а навпаки: грублять і кладуть слухавку.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «До Миколаєва погано ходять маршрутки» Написала Вам цього листа, а дуже мало віриться в те, що варто було це робити. Не стільки сподіваюсь на якусь допомогу, просто доводить до відчаю ставлення тих посадових осіб на місцях, які перед виборами по телевізору та в інших засобах інформації такі уважні до людських потреб.Розказують, скільки хорошого роблять у місті «для» людей, а насправді... Проблема з водою на нашій вулиці - це тільки маленька історія на тлі нашого міста, але дуже показова. З повагою, Надія" 
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка