Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Держслужбовці помічені в корупційних діях

09.10.2015 18:52
4568
 

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор, він переконує, що держслужбовці Колеснік та Бицик мають бути люстровані за численні факти корупції.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]petrus_p8@ukr.net[/sociallocker]

"На 1 серпня 34 посадовця Хмельницької облдержадміністрації пройшли люстраційну перевірку.Така інформація з’явилася на офіційному сайті ОДА.У число тих, хто успішно перевірений, потрапили: заступник голови ОДА Володимир Кальніченко, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Людмила Ткаченко, начальник відділлу адміністрування Державного реєстру виборців Олена Лопатюк, начальник департаменту екології та природних ресурсів ОДА Сергій Вавринчук, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Юрій Драч, директор департаменту освіти і науки Олег Фасоля, директор департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич, директор департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич, начальник управління регіонального розвитку та будівництва Віра Бригадир, директор державного підприємства «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» Андрій Колеснік.Нагадаємо, що з 17 березня 2015 року перевірку, передбачену законом про очищення влади.проходять перший заступник голови ОДА, заступник голови, заступ­ник голови-керівник апарату, начальники відділів та їх заступники, завідувачі секторів апарату обласної державної адміністрації; з 24 березня – керівники та заступники керівників структурних під­розділів обласної державної адміністрації, керівники державних підприємств.Як писав НГП, в органах влади Хмельниччині продовжує працювати 16 керівників структурних підрозділів, які займали ці посади за часів влади Віктора Януковича.
Заява КолеснікаКолеснік Андрій був помічником Ядухи В.С. на виборах. Після того, як Ядуху призначили губернатором Хмельницької обл., одразу було створено розпорядженням губернатора державне підприємство (прокладка для контролю відкатів) «служба єдиного замовника». Директором призначений Колеснік А.. За короткий термін він дуже покращив своє матеріальне становище. В декларації цього немає. Існують фірми, до яких він має стосунок та які отримують державні замовлення. До багатьох має стосунок директор Бицик Петро. Ця персона також дуже цікава для правоохоронних органів. Є ще декілька фірм власником яких є родичі Бицика Петра, який теж дуже швидко збагатів під час їх «спільної діяльності на благо Укаїни». До речі, дружина Бицика Петра – державний службовець і має в декларацію вносити достовірні дані. За короткий час було придбано 3-кімнатну квартиру, земельні ділянки, автомобіль. Бізнес став набагато більший. Це питання до податкової, де сплачені податки. Я читаю та підтримую Вас завжди. Але тут на місцях дивишся, як все проходить насправді, – і немає бажання жити в цій країні. «Гідра» непереможна.
Близька до Ядухи фірма вгатить у греблю майже 4 млн грн Опубліковано: 05.08.2015Гуменецька сільська рада за результатами тендера 31 липня уклала угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) на реконструкцію водоскиду та греблі в с. Гуменці на р. Мукша для захисту від підтоплення повеневими та паводковими водами житлової забудови та городів Кам’янець-Подільського району.Загальна вартість робіт становить 3 млн 850 тис. грн, повідомляється у «Віснику державних закупівель».Протягом 2015-2016 роки планується розчистити та поглибити русло річки Мукша, досипати існуючу дамбу, влаштувати осушувальні канали і пішохідні доріжки.На торги були заявлені ще три фірми: Товариство з обмеженою відповідальністю «АВАКС ПРОФ» (Тернопіль) – 4,9 млн грн, Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля Рембуд» (Хмельницький) – 3,9 млн грн, Товариство з обмеженою відповідальністю «Квазі ЛТД» (Кам’янець-Подільський) – 3,3 млн грн.Комітет з конкурсних торгів відхилив пропозиції «Квазі ЛТД» і «АВАКС ПРОФ» як такі, що не відповідають документації конкурсних торгів та кваліфікаційним критеріям.За даними Єдиного державного реєстру, ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» з квітня 2014 року очолює Іван Прокопченко. До цього засновниками хмельницької фірми «Поділля-Інвест Сіті» виступали Олександр Ступніцький з Вінницької області та Сергій Миколайович Бицик з Рівного.Людина на ім’я Сергій Миколайович Бицик відома як директор хмельницької фірми ТОВ «Версаль Груп», засновницями котрої є Людмила Бицик та Лідія Колеснік, зареєстрована за однією адресою з Андрієм Колесніком, керівником ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», що належить Хмельницькій ОДА.За даними деяких місцевих ЗМІ, пана Ступніцкого вважали підставною особою екс-керівника Хмельницької ОДА Василя Ядухи.Протягом 2013-2014 років «Поділля-Інвест Сіті» виграло тендерів на суму 4,83 млн грн.
І... що далі. Допоможіть.Ще матеріали на КолеснікаЯ Вам написав про державного службовця Колесніка Андрія, це в Вашій компетенції – звільнити його по люстрації. Тоді в злочинного угрупування не буде доступу до державних коштів. А ось різне про Бицика:
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка