Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Державне казначейство привласнило 27 тисяч грн. підприємця

27.12.2014 13:56
3015
 
Навіть суди для Державної казначейської служби – формальність. Маючи постанову суду про повернення коштів підприємці не можуть добитися свого. До "Електронної книги скарг України" написав колектив юридичної компанії "Потапенко та Партнери". Їхня ситуація вкрай важка і якоюсь мірою безглузда. Юридична компанія хоче заплатити податки із грошей, які були помилково направлені на рахунки Державної казначейської служби, здавалося б, не важко повернути їх. Але ні. Від самого керівника до заступника казначейської служби лишень відписки! Для журналістів є контакт.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: [sociallocker id="10854"]+38-044-453-9900 або е-мейл: maluta_nm@pplf.com.ua[/sociallocker]"Бездіяльність та безвідповідальність як основа роботи чиновників Головного управління державної казначейської служби України у м. Києві Колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Потапенко та Партнери» повідомляє про бездіяльність та невиконання судового рішення посадовими особами Головного управління державної казначейської служби України у м. Києві. Наша компанія стикнулася із кричущим випадком невиконання посадовими особами Головного управління державної казначейської служби України у м. Києві законів України та судового рішення. Внаслідок чого ми прийняли рішення надати цій справі публічності, суспільного розголосу і в такий спосіб змусити чиновників виконати свої обов’язки.

ЩО СТАЛОСЯ?

Протягом майже 4 років наша компанія не може повернути свої законно зароблені кошти, які були помилково перераховані в якості податків на застарілі рахунки Головного управління Державної казначейської служби України в місті Києві в сумі 27713,80 грн. З 2011 року по 2013 рік для повернення нам помилково сплачених коштів нашим підприємством були вжиті всі необхідні і передбачені законодавством заходи (отримано позитивний висновок від податкової інспекції, подано вказаний висновок для виконання казначейством) проте, кошти нам так і не поверталися.

ЩО РОБИЛИ?

Ми звернулися до суду про зобов’язання органів казначейства повернути нам кошти, і 11 червня 2013 року отримали постанову Окружного адміністративного суду м. Києва про задоволення нашого адміністративного позову, та про визнання бездіяльності Головного управління Державної казначейської служби України в місті Києві стосовно неповернення помилково оплачених коштів в сумі 27713,80 грн. незаконною. Цим же рішенням казначейство було зобов’язане перерахувати помилково оплачені кошти з помилкового рахунку на вірний поточний рахунок податкового органу. Тобто, наша компанія просила перерахувати кошти не на власний рахунок, а на рахунок податкового органу в якості сплати в майбутньому податків та зборів. Пізніше наша компанія виграла також справу і в апеляційному суді.n05 березня 2014 року наш представник подав до Головного управління Державної казначейської служби України в місті Києві заяву про виконання судового рішення та виконавчий лист по справі № 826/7281/13-а (вх. № 8-3547 від 05.03.2014 р.).nЗгідно п. 4 ст.3 Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» від 05.06.2012 №4901-VI, перерахування коштів стягувачу здійснюється у тримісячний строк з дня надходження до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, необхідних для цього документів та відомостей. Минає час, але рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 11 червня 2013 року повно та своєчасно не виконуються, а наші права передбачені ст. 124 Конституції України, порушуються. Про зазначену проблему ми неодноразово письмово зверталися до керівника ГУ Державної казначейської служби України у м. Києві Токаря Д. П., керівника відділу організації по виконанню державного бюджету за доходами Яроцької І.В. з скаргами та листами щодо вжитих заходів по виконанню рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 11 червня 2013 року .nНатомість зазначені чиновники почувають себе безкарними, ні за що не відповідають, судові рішення не виконують.

ЯК ВІДПОВІДАЮТЬ ВАМ?

На письмові заяви вони відмахуються відписками. За 4 роки вони спромоглися перерахувати трохи більше п’яти з половиною тисяч гривень (від 27713,80 грн.). Враховуючи останні події в країні та девальвацію гривні, кошти, які нам повинні були перерахувати, значно знецінились. Сподіваємося, що свої заробітні плати чиновники отримують вчасно, і затримок в 4 роки не припускають! Листом від 29.09.2014 року №06-08/5221-14455 ГУ Державної казначейської служби України в м. Києві за підписом заступника начальника Миколенко О.П. (виконавці: Котенко, Кузьмінський) наше підприємство було повідомлено, що для виконання рішення суду та перерахування невірно сплачених коштів необхідне «підкріплення коштами» від Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м.Києва, на адресу якого листом від 26.03.2014 р. №06-08/1390-3999 направлено звернення №65 щодо підкріплення коштами необхідними для виконання Виконавчого листа. Але в продовж 6-ти місяців «підкріплення коштами» від Управління ПФУ в Шевченківському районі м. Києва так і не надано.

ХТО ДОПОМАГАЄ?

Ніхто навіть не намагається вирішити цю проблему по суті. На звернення до «гарячої лінії» Державної казначейської служби України із скаргою на чиновників ГУ Державної казначейської служби України у м. Києві в тому числі і на Яроцьку І.В. (яка є відповідальною по виконанню рішення суду) стосовно їх бездіяльності, недбалого ставлення до свої службових обов’язків, як державних службовців, наше товариство отримало лише формальну «відписку», виконавцем якої є, УВАГА!, сама Яроцька І.В. Зазначені дії державних органів, на нашу думку, є не що інше, як зневажання нашими правами та інтересами як сумлінних платників податків, зборів та інших платежів. Жодних заборгованостей перед бюджетом у нас немає. Найняті нами ж державні чиновники почувають себе безкарними. Нагадаємо їм, що у кожного порушення закону є свій автор! І ці «автори» стануть добре відомі після надання гласності зазначеній проблемі. З повагою, колектив ТОВ «Потапенко та Партнери»

СПИСОК ТИХ, ХТО НА ДУМКУ «ПОТАПЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» ПОРУШИВ ЇХНІ ПРАВА.

Керівник ГУ державної казначейської служби України у м. Києві - Токар Дмитро Кирилович, заступник керівника - Миколенко Олексій Петрович, керівник управління бюджетних надходжень ГУ державної казначейської служби України у м. Києві - Котенко Олена Миколаївна, керівник відділу організації по виконанню державного бюджету за доходами ГУ державної казначейської служби України у м. Києві - Яроцько Інна Вікторівна.  
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка