Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Держархбудінспекція на Волині вимагає хабарі

20.12.2013 13:52
2506
 
Тривожні новини з Волині, там за реєстрацію папірчин вимагають хабарі, пишуть наші читачі. До "Електронної книги скарг України" поскражився житель Волинської області, він запевняє, що хотів би жити по закону і платити в державну скарбницю, але місцеві чиновники вважають, що так жити не для українців - постійно вимагаючи хабара від людей, які дуже хочуть здати в експлуатацію свої об'єкти.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як купонні сервіси “стрижуть” клієнтів"

Ось його лист:

"В інспекції ДАБК у Волинській області від підприємців вимагають хабарі за реєстрацію декларації про готовність обєкта в експлуаутацію в сумі 5 Євро за 1 метр квадратний. Працівники інспекції не приховують того, що ці кошти ідуть на пряму в Київ начальнику Рибаку (сину голови Верховної ради). Якщо несплачуєш хабаря, про будівництво комерційного об'єкта можна забутись. Допоможіть, будь ласка, висвітлити вказану проблематику в засобах ЗМІ, можливо після надання розголосу працівники інспекції більше не будуть вимагати хабарі, а будуть чесно виконувати свої посадові обовязки".Зображення видалено.

Про що говорять цифри

Саме сьогодні також стали відомі результати опитувань найгіршого сервісу серед держструктур. На першому місці МВС, земельний кадастр та БТІ. Такі дані отримала "Ліга фінансового розвитку", яка провела дослідження якості сервісів держорганів. Волонтери цієї організації провели своє дослідження на основі методології "Таємний покупець" і за допомогою інтернет-опитувань. Серед найпроблемніших процедур назвали саме отримання справок із Державного земельного кадастру і послуг техінвентаризації. Українці також незадоволені і тим, що отримати потрібні справки не можуть за один візит. Клієнти також скаржаться і на відсутність стільчиків або диванів, тому їм доводиться часто очікувати своєї черги стоячи.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка