Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Де відпочити цього року українцям?

25.05.2014 10:13
3005
 
Які країни замінять літній Крим?Як зробити поїздку закордон дешевою? Який відпочинок обрати в Україні? Складна економічна ситуація та вартість долара значно зменшує шанси українців на літній відпочинок. За словами туроператорів кількість клієнтів на травневі свята цього року була значно меншою ніж минулого. До економічної кризи додається проблема неможливості відпочинку в такому рідному та звичному для українців Криму.

Альтернативний закордон: у скільки обійдеться українцю?

Відпочинок в середині червня на двох в тризірковому готелі зі сніданком та вечерею на 7 днів коштуватиме близько 8 тисяч гривень. У вартість входить і переліт. Болгарія коштуватиме близько 2 тисяч гривень на двох, але без перельоту. Ще однією альтернативою Криму туроператори вважають Грецію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Заробіток в Інтернеті. Як заробляють не виходячи з дому?"
Вартість сягає двох тисяч гривень без перельоту, але у ціну не входять сніданки та вечері. Загалом, за словами працівників туристичних агентств, ціни на подорожі закордон не будуть дорожчими ніж в Криму. У деяких країнах це може обійтися навіть дешевше.

Аьтернатива Європи - долина нарцисів, замки на Західній Україні.

Для любителів екскурсійних турів альтернативою Європи може стати Західна Україна. «Це буде не менш цікаво, але значно дешевше», – зазначають туроператори. Звісно, перевагою інших туристичних напрямків, порівняно з Закарпаттям, може стати рівень організації, адже іноземні країни вже не перше десятиліття приймають туристів, а пам‘ятні місця є достатньо розкрученими. Екскурсії Закарпаттям зручніше планувати самому. Так, номер на двох у готелі коштуватиме близько 300 гривень на добу, поїзд же обійдеться трохи більше 400 гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як з картки ПриватБанк шахраї знімають гроші?"
Місцеві жителі говорять, що планувати поїздку варто мінімум на тиждень та відвідати озеро Синевир, Ужгородський замок, Мукачево, Хуст, Долину нарцисів, Лумшори, Шаян, Берегово.

Як зробити подорож дешевшою?

економія -закордон-копілка

Якщо Ви все-таки вирішили поїхати за кордон, то є декілька варіантів, як зробити подорож дешевшою. Можна купувати гарячі тури. Так, сьогодні замовити подорож в Хорватію на літо на двох коштує близько 470 доларів без перельоту та харчування, а вартість гарячого туру минулого року з перельотом та повним пансіоном сягала 600 доларів. Ще одним варіантом зекономити є подорожувати автобусом чи поїздом, а не літаком. Наприклад, подорож до Італії на автобусі коштує близько 2,5 тисяч гривень, включаючи проживання, і лише переліт до Мілана коштує близько 2 тисяч гривень, а проживання в готелі – ще близько 150 євро з номера на двох.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як вибрати плавки та купальники"
Третім варіантом зекономити може стати винаймання квартири, існують навіть спеціальні сайти, де списатися можна з власником житла. Подібне рішення може майже вдвоє зекономити Ваші гроші, оскільки пропозицій просто тисячі. Але туроператори застерігають туристів від таких рішень, оскільки їх можуть обдурити. Українці готуються до нового туристичного сезону. «Пропозицій багато, кожен турист обов‘язково знайде щось для себе», – запевняють у туристичних агентствах. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка