Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

"Чий Крим?": неочікувані відповіді знаменитостей

11.12.2019 13:55
2326
 
Тема анексії Криму Росією часто призводить до найбільш гострих конфліктів. Незважаючи на це, українські та російські зірки дають зовсім різні відповіді. Одні впевнено стверджують, що півострів належить Україні, а для когось Крим завжди був російським. Інші зірки відверто ухиляються від відповіді. "Електронна книга скарг України" поділилась, як саме відповіли відомі селебріті.

Ось що вони розповіли:

Яніна Соколова, українська телеведуча та актриса відповіла однією короткою фразою: "Крим – український. З повагою, ідіть .....". Телеведучий Майкл Щур переконаний, що окупація Криму тимчасова, і Росія поверне Крим Україні: "Навряд чи хтось наважиться, крім колаборантів відвертих, говорити, що ми віддали Крим і все". Журналістка та телеведуча Ксенія Собчак коментує: "З точки зору міжнародного права, Крим український. Крапка. Далі – давайте розмовляти". Російська акторка Евеліна Бльоданс народилася в Ялті і зараз часто відвідує окуповані території. Вона каже: "Там була українська мова, який ми вивчали в школі. Однак всі завжди розмовляли російською, вивіски всі були російською мовою. Крим ніколи не був українським". Відомий український боксер Олександр Усик, відверто, ухилився від відповіді. Після анексії Криму Росією Усик заявив, що не збирається ні переїжджати з півострова, ні міняти українське громадянство на російське. Крім того, наголосив: “Крим – це Україна”. Однак вже за 2 роки в інтерв’ю каналу він відповів зовсім по-іншому. "Крим – це Крим" – сказав спортсмен. Відомий український співак Олег Винник під час інтерв’ю постійно ухиляється від прямої відповіді на питання “Чий Крим?” "Хіба важливо, що Винник скаже, чий Крим? Я – українець, я громадянин України, і Крим мій" – наголосив артист. Однак, у вересні співак вразив своєю заявою про те, що він не вважає, що Крим ніби забрали. За його словами, розмови про те, чий Крим, нічого не дають.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка