Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Чи варто користуватися постільною білизною з мікрофібри?

22.12.2014 19:58
11545
 
Сон – передумова яскравого та успішного дня та чи не єдина можливість набратися сил для продуктивної роботи. Одним з атрибутів хорошого відпочинку є якісна постільна білизна. Дедалі популярнішою в Україні стає білизна з мікрофібри. Постільна білизна з мікрофібри ще не встигла заповнити весь ринок, оскільки лише починає свою подорож ліжками українців, проте відбувається це з шаленою динамікою. Сьогодні майже в кожному магазині білизни можна побачити широкий асортимент виробів з мікрофібри. При цьому відгуки користувачів кардинально відрізняються. «Білизна – жахлива! По-перше, продовжує фарбуватися навіть після багаторазового прання. По-друге, розповзається, ніби марля», – закидають подібній білизні її противники. Деякі ж люди навпаки надають перевагу постільній білизні саме з мікрофібри: «Більше року користуюсь постільною білизною з мікрофібри. Мені дуже подобається, легко прати та прасувати. Матеріал приємний на дотик, а придбати можна за доступними цінами». Ознайомившись з настільки різними відгуками, «Електронна книга скарг України» вирішила все ж з’ясувати переваги та недоліки постільної білизни з мікрофібри.

ШТУЧНА БІЛИЗНА

Перш за все, варто зазначити, що мікрофібра – це синтетичне волокно, котре є близьким до бавовни. Тож недоліком, беззаперечно, є його штучність. У зв’язку з цим, алергикам, варто все ж обирати натуральну білизну. Ненатуральність волокна є причиною накопичення мікрофіброю статичної електрики, що також є негативним. Матеріал має високий рівень щільності, що спричиняє ряд переваг білизни: матеріал не мнеться, тож його необов’язково прасувати після кожного прання, білизна не скатується, постіль м’яка та приємна на дотик, не розтягується.

ВБИРАННЯ ВОЛОГИ

Ще одним плюсом мікрофібри є тонка структура виробів, що дозволяє вбирати більше вологи (в сім разів більше, порівняно з бавовною). Також тканина вбирає заблудження, візуально залишаючись чистою. Тонкість волокна дозволяє постільній білизні швидко сохнути, що також є перевагою. Позитивним є і її здатність збереження яскравого кольору та повітропроникність.

ДОГЛЯД ЗА МІКРОФІБРОЮ

Непростим є догляд за постільною білизною з мікрофібри. Тут треба дотримуватися декількох правил: прати за температури не більше 60 градусів, не використовувати відбілювачі, не гріти на гарячій батареї, прасувати в режимі для шовку. Зростання попиту спричинило появу широкого асортименту постільної білизни з мікрофібри на українському ринку, відповідно, і ціни є різноманітними. Протилежні відгуки споживачів свідчать про неоднозначне ставлення українців до подібної білизни. Якщо маєте, що сказати з цього приводу, залишайте коментар під матеріалом!
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка